OnlineDogShows.eu

08/10/2020 - 11/10/2020  
European Dog Show 2020 + Winner Show & Specialties Slovenia

  Prijava za to razstavo     Kupi vstopnice  

Prijavite se v vaš račun za hiter pregled pasem vaših psov.

Sodniki

Sodniki po FCI skupini/pasmi
FCI Group 1
 ARDENSKI GOVEDAR
08. 10
SI Denis Kuzelj
BOB 
 AVSTRALSKI GOVEDAR
08. 10
AU Timothy Thomas
BOB 
 AVSTRALSKI KELPI
08. 10
AU Timothy Thomas
BOB 
 AVSTRALSKI KRATKOREPI GOVEDAR
08. 10
AU Timothy Thomas
BOB 
 AVSTRALSKI OVČAR
08. 10
AU Timothy Thomas
BOB 
 BEAUCERON
08. 10
SI Miroslav Zidar
BOB 
 BERGAMSKI OVČAR
08. 10
IT Claudio De Giuliani
BOB 
 BORDERSKI OVČAR
08. 10
PT Carla Molinari
BOB 
 BRADATI ŠKOTSKI OVČAR
08. 10
AU Timothy Thomas
BOB 
 BRIARD - črn
08. 10
SI Denis Kuzelj
BOB 
 BRIARD - rjav, siv
08. 10
SI Denis Kuzelj
BOB 
 CHODSKI PES
08. 10
SI Denis Kuzelj
BOB 
 ČEŠKOSLOVAŠKI VOLČJAK
08. 10
SI Denis Kuzelj
BOB 
 DOLGODLAKI PIRENEJSKI OVČAR s kratkodlakim gobcem
08. 10
SI Miroslav Zidar
BOB 
 DOLGODLAKI PIRENEJSKI OVČAR z dolgodlakim gobcem
08. 10
SI Miroslav Zidar
BOB 
 DOLGODLAKI ŠKOTSKI OVČAR
08. 10
NL Gerard Jipping
BOB 
 FLANDRIJSKI GOVEDAR
08. 10
SI Denis Kuzelj
BOB 
 GROENANDEL-ČRNI DOLGODLAKI BELGIJSKI OVČAR
08. 10
PL Janusz Opara
BOB 
 HRVAŠKI OVČAR
08. 10
SI Denis Kuzelj
BOB 
 JUŽNORUSKI OVČAR
08. 10
PL Janusz Opara
BOB 
 KATALONSKI OVČAR
08. 10
SI Denis Kuzelj
BOB 
 KOMONDOR
08. 10
HU Andras Korozs
BOB 
 KRATKODLAKI ŠKOTSKI OVČAR
08. 10
AU Timothy Thomas
BOB 
 KUVAS
08. 10
HU Andras Korozs
BOB 
 LAEKENOIS-RESASTI BELGIJSKI OVČAR
08. 10
PL Janusz Opara
BOB 
 LANCASHIRSKI GOVEDAR
08. 10
AU Timothy Thomas
BOB 
 MALINOIS - KRATKODLAKI BELGIJSKI OVČAR
08. 10
PL Janusz Opara
BOB 
 MALORŠKI OVČAR
08. 10
SI Miroslav Zidar
BOB 
 MAREMSKO-ABRUŠKI OVČAR
08. 10
IT Claudio De Giuliani
BOB 
 MINIATURNI AMERIŠKI OVČAR
08. 10
SI Denis Kuzelj
BOB 
 MUDI
08. 10
HU Andras Korozs
BOB 
 NEMŠKI OVČAR - dolgodlaki
08. 10
SI Miroslav Zidar
BOB 
 NEMŠKI OVČAR - kratkodlaki
08. 10
SI Miroslav Zidar
BOB 
 NIZOZEMSKI OVČAR - dolgodlak
08. 10
SI Miroslav Zidar
BOB 
 NIZOZEMSKI OVČAR - kratkodlak
08. 10
SI Miroslav Zidar
BOB 
 NIZOZEMSKI OVČAR - resast
08. 10
SI Miroslav Zidar
BOB 
 PIKARDIJSKI OVČAR
08. 10
SI Miroslav Zidar
BOB 
 PODHALANSKI OVČAR
08. 10
PL Janusz Opara
BOB 
 POLJSKI NIŽINSKI OVČAR
08. 10
PL Janusz Opara
BOB 
 PORTUGALSKI OVČAR
08. 10
SI Miroslav Zidar
BOB 
 PULI - bel
08. 10
HU Andras Korozs
BOB 
 PULI - ostalih barv
08. 10
HU Andras Korozs
BOB 
 PUMI
08. 10
SI Denis Kuzelj
BOB 
 ROMUNSKI KARPATSKI OVČAR
08. 10
SI Denis Kuzelj
BOB 
 ROMUNSKI OVČAR MIORITIK
08. 10
PL Janusz Opara
BOB 
 SAARLOOSOV VOLČJAK
08. 10
SI Denis Kuzelj
BOB 
 SCHAPENDOES
08. 10
SI Denis Kuzelj
BOB 
 SLOVAŠKI ČUVAČ
08. 10
SI Denis Kuzelj
BOB 
 STAROANGLEŠKI OVČAR-BOBTAIL
08. 10
PL Janusz Opara
BOB 
 ŠETLANDSKI OVČAR
08. 10
PT Carla Molinari
BOB 
 ŠIPERKE
08. 10
AU Timothy Thomas
BOB 
 ŠVICARSKI BELI OVČARSKI PES
08. 10
SI Miroslav Zidar
BOB 
 TERVUEREN-DOLGODLAKI BELGIJSKI OVČAR
08. 10
PL Janusz Opara
BOB 
 VALIŽANSKI OVČAR CARDIGAN
08. 10
PL Janusz Opara
BOB 
 VALIŽANSKI OVČAR PEMBROKE
08. 10
MX Jose Luis Payro Duenas
BOB 
FCI Group 2
 ALENTEJSKI PLANINSKI PES
08. 10
SI Zeljka Fon Zidar
BOB 
 ANATOLSKI PASTIRSKI PES
08. 10
SI Miroslav Zidar
BOB 
 ANGLEŠKI BULDOG
08. 10
SI Olga Sinko Kupriyanova
BOB 
 APPENZELERSKI PLANŠARSKI PES
08. 10
SI Zeljka Fon Zidar
BOB 
 ARGENTINSKA DOGA
08. 10
BR Bianca Teixeura
BOB 
 ATLAŠKI OVČAR
08. 10
SI Zeljka Fon Zidar
BOB 
 AVSTRIJSKI PINČ
08. 10
SI Miroslav Zidar
BOB 
 AZORSKI GOVEDAR
08. 10
SI Zeljka Fon Zidar
BOB 
 BERNSKI PLANŠARSKI PES
08. 10
PT João Vasco Poças
BOB 
 BORDOJSKA DOGA
08. 10
SI Olga Sinko Kupriyanova
BOB 
 BRAZILSKA FILA
08. 10
SI Olga Sinko Kupriyanova
BOB 
 BROHOLMER
08. 10
SI Zeljka Fon Zidar
BOB 
 BULMASTIF
08. 10
LT Ramune Kazlauskaite
BOB 
 CANE CORSO
08. 10
IT Claudio De Giuliani
BOB 
 CAO DE GADO TRANSMONTANO
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 ČRNI RUSKI TERIER
08. 10
SI Olga Sinko Kupriyanova
BOB 
 DANSKO ŠVEDSKI KMEČKI PES
08. 10
SI Zeljka Fon Zidar
BOB 
 DOBERMAN - črn z ožigi
08. 10
SI Zeljka Fon Zidar
BOB 
 DOBERMAN - rjav
08. 10
SI Zeljka Fon Zidar
BOB 
 DOLGODLAKI BERNARDINEC
08. 10
LV Vija Klucniece
BOB 
 ENTLEBUŠKI PLANŠARSKI PES
08. 10
SI Zeljka Fon Zidar
BOB 
 HOVAWART
08. 10
ME Antonio MRAČEVIĆ
BOB 
 KANARSKA DOGA
08. 10
EE Helen Tonkson
BOB 
 KAVKAŠKI OVČAR
08. 10
SI Olga Sinko Kupriyanova
BOB 
 KRAŠKI OVČAR
08. 10
SI Zeljka Fon Zidar
BOB 
 KRATKODLAKI BERNARDINEC
08. 10
LV Vija Klucniece
BOB 
 LANDSEER
08. 10
ME Antonio MRAČEVIĆ
BOB 
 LEONBERŽAN
08. 10
LV Vija Klucniece
BOB 
 MALORŠKI MASTIF
08. 10
LT Ramune Kazlauskaite
BOB 
 MASTIF
08. 10
LT Ramune Kazlauskaite
BOB 
 NEAPELJSKI MASTIF
08. 10
IT Claudio De Giuliani
BOB 
 NEMŠKA DOGA - ČRNA
08. 10
HU Andras Korozs
BOB 
 NEMŠKA DOGA - HARLEKIN
08. 10
HU Andras Korozs
BOB 
 NEMŠKA DOGA - MODRA
08. 10
HU Andras Korozs
BOB 
 NEMŠKA DOGA - PROGASTA
08. 10
HU Andras Korozs
BOB 
 NEMŠKA DOGA - RUMENA
08. 10
HU Andras Korozs
BOB 
 NEMŠKI BOKSER - progast
08. 10
LT Ramune Kazlauskaite
BOB 
 NEMŠKI BOKSER - rumen
08. 10
LT Ramune Kazlauskaite
BOB 
 NEMŠKI PINČ
08. 10
SI Miroslav Zidar
BOB 
 NOVOFUNDLANDEC - belo črn
08. 10
MX Juan Luis Martinez Gutiérrez
BOB 
 NOVOFUNDLANDEC - črn
08. 10
MX Juan Luis Martinez Gutiérrez
BOB 
 NOVOFUNDLANDEC - rjav
08. 10
MX Juan Luis Martinez Gutiérrez
BOB 
 OPIČJI PINČ
08. 10
SI Zeljka Fon Zidar
BOB 
 PASTIRSKI PES TORNJAK
08. 10
SI Miroslav Zidar
BOB 
 PIRENEJSKI MASTIF
08. 10
MX Jose Luis Payro Duenas
BOB 
 PIRENEJSKI PLANINSKI PES
08. 10
SI Zeljka Fon Zidar
BOB 
 PORTUGALSKI PASTIRSKI PES ESTRELA - dolgodlaki
08. 10
SI Zeljka Fon Zidar
BOB 
 PORTUGALSKI PASTIRSKI PES ESTRELA - kratkodlaki
08. 10
SI Zeljka Fon Zidar
BOB 
 PORTUGALSKI PES CASTRO LABOREIRO
08. 10
SI Zeljka Fon Zidar
BOB 
 PRITLIKAVI PINČ
08. 10
IT Francesco Cochetti
BOB 
 PRITLIKAVI ŠNAVCER - beli
08. 10
LV Vija Klucniece
BOB 
 PRITLIKAVI ŠNAVCER - črn
08. 10
PT João Vasco Poças
BOB 
 PRITLIKAVI ŠNAVCER - črno srebrn
08. 10
NL Gerard Jipping
BOB 
 PRITLIKAVI ŠNAVCER - poper sol
08. 10
PL Janusz Opara
BOB 
 ROMUNSKI BUKOVINSKI OVČAR
08. 10
SI Zeljka Fon Zidar
BOB 
 ROTTWEILER
08. 10
LT Ramune Kazlauskaite
BOB 
 SMOUSHOUND
08. 10
SI Zeljka Fon Zidar
BOB 
 SREDNJEAZIJSKA OVČARKA
08. 10
SI Olga Sinko Kupriyanova
BOB 
 SREDNJI ŠNAVCER - poper sol
08. 10
LT Ramune Kazlauskaite
BOB 
 SREDNJI ŠNAVCER - črn
08. 10
CH Barbara Müller
BOB 
 ŠAR PEJ
08. 10
IT Claudio De Giuliani
BOB 
 ŠARPLANINEC
08. 10
SI Miroslav Zidar
BOB 
 ŠPANSKI MASTIF
08. 10
MX Jose Luis Payro Duenas
BOB 
 TIBETANSKI MASTIF
08. 10
AT Günter Wonisch
BOB 
 TOSA
08. 10
JP Satoshi Bessho
BOB 
 URUGVAJSKI CIMMARON
08. 10
SI Zeljka Fon Zidar
BOB 
 VELIKI ŠNAVCER - črn
08. 10
NL Gerard Jipping
BOB 
 VELIKI ŠNAVCER - poper sol
08. 10
NL Gerard Jipping
BOB 
 VELIKI ŠVICARSKI PLANŠARSKI PES
08. 10
SI Zeljka Fon Zidar
BOB 
FCI Group 3
 AIREDALSKI TERIER
08. 10
SI Branislav Rajic
BOB 
 AMERIŠKI STAFFORDSHIRSKI TERIER
08. 10
HU Andras Korozs
BOB 
 AVSTRALSKI SVILNATI TERIER
08. 10
AU Timothy Thomas
BOB 
 AVSTRALSKI TERIER
08. 10
AU Timothy Thomas
BOB 
 BEDLINGTONSKI TERIER
08. 10
SI Branislav Rajic
BOB 
 BORDERSKI TERIER
08. 10
SI Brigita Kremser
BOB 
 BRAZILSKI TERIER
08. 10
TH Wanida Busakornunt
BOB 
 BULTERIER
08. 10
ME Antonio MRAČEVIĆ
BOB 
 CAIRNSKI TERIER
08. 10
SI Brigita Kremser
BOB 
 ČEŠKI TERIER
08. 10
SI Brigita Kremser
BOB 
 DANDIE DINMONTOV TERIER
08. 10
SI Brigita Kremser
BOB 
 IRSKI TERIER
08. 10
EE Helen Tonkson
BOB 
 JAPONSKI TERIER
08. 10
JP S. Ishimaru
BOB 
 KERRYJSKI MODRI TERIER
08. 10
SI Branislav Rajic
BOB 
 KRATKODLAKI FOKSTERIER
08. 10
FI Kari Järvinen
BOB 
 LAKELANDSKI TERIER
08. 10
SI Branislav Rajic
BOB 
 MANCHESTERSKI TERIER
08. 10
SI Brigita Kremser
BOB 
 MEHKODLAKI PŠENIČNI TERIER
08. 10
EE Helen Tonkson
BOB 
 NEMŠKI LOVSKI TERIER
08. 10
SI Brigita Kremser
BOB 
 NORFOLŠKI TERIER
08. 10
SI Brigita Kremser
BOB 
 NORWIŠKI TERIER
08. 10
SI Brigita Kremser
BOB 
 PRITLIKAVNI BULTERIER
08. 10
ME Antonio MRAČEVIĆ
BOB 
 RESASTI FOKSTERIER
08. 10
FI Kari Järvinen
BOB 
 SEALYHAMSKI TERIER
08. 10
SI Branislav Rajic
BOB 
 SKYE TERIER
08. 10
SI Branislav Rajic
BOB 
 STAFFORDSHIRSKI BULTERIER
08. 10
EE Helen Tonkson
BOB 
 ŠKOTSKI TERIER
08. 10
EE Helen Tonkson
BOB 
 TERIER GLEN OF IMAAL
08. 10
SI Brigita Kremser
BOB 
 TERIER JACK RUSSEL
08. 10
CH Barbara Müller
BOB 
 TERIER PARSON RUSSELL
08. 10
SI Branislav Rajic
BOB 
 TOY TERIER
08. 10
SI Brigita Kremser
BOB 
 VALIŽANSKI TERIER
08. 10
FI Kari Järvinen
BOB 
 YORKSHIRSKI TERIER
08. 10
FI Kari Järvinen
BOB 
 ZAHODNOVIŠAVSKI BELI TERIER
08. 10
EE Helen Tonkson
BOB 
FCI Group 4
 DOLGODLAKI JAZBEČAR
08. 10
ME Antonio MRAČEVIĆ
BOB 
 DOLGODLAKI KUNČJI JAZBEČAR
08. 10
ME Antonio MRAČEVIĆ
BOB 
 DOLGODLAKI PRITLIKAVI JAZBEČAR
08. 10
ME Antonio MRAČEVIĆ
BOB 
 KRATKODLAKI JAZBEČAR
08. 10
HU Tamas Jakkel
BOB 
 KRATKODLAKI KUNČJI JAZBEČAR
08. 10
HU Tamas Jakkel
BOB 
 KRATKODLAKI PRITLIKAVI JAZBEČAR
08. 10
HU Tamas Jakkel
BOB 
 RESASTI JAZBEČAR
08. 10
HU Tamas Jakkel
BOB 
 RESASTI KUNČJI JAZBEČAR
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 RESASTI PRITLIKAVI JAZBEČAR
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
FCI Group 5
 AKITA
08. 10
JP Satoshi Bessho
BOB 
 ALJAŠKI MALAMUT
08. 10
SI Mag. Maja Korosec
BOB 
 AMERIŠKI AKITA
08. 10
ME Sanja VRETENIČIĆ
BOB 
 BASENJI
08. 10
ME Sanja VRETENIČIĆ
BOB 
 CIRNECO DELL'ETNA
08. 10
ME Sanja VRETENIČIĆ
BOB 
 ČOV-ČOV
08. 10
SI Marija Kavcic
BOB 
 EVRAZIJEC
08. 10
SI Marija Kavcic
BOB 
 FARAONSKI PES
08. 10
SI Marija Kavcic
BOB 
 FINSKI ŠPIC
08. 10
FI Kari Järvinen
BOB 
 GROENLANDENEC
08. 10
SI Mag. Maja Korosec
BOB 
 HOKADIO
08. 10
JP Satoshi Bessho
BOB 
 IBIŠKI PODENGO - kratkodlaki
08. 10
SI Marija Kavcic
BOB 
 IBIŠKI PODENGO - resasti
08. 10
SI Marija Kavcic
BOB 
 ISLANDEC
08. 10
ME Sanja VRETENIČIĆ
BOB 
 ITALIJANSKI ŠPIC
08. 10
IT Claudio De Giuliani
BOB 
 JAKUTSKA LAJKA
08. 10
FI Kari Järvinen
BOB 
 JAMTLANDSKI PES
08. 10
ME Sanja VRETENIČIĆ
BOB 
 JAPONSKI ŠPIC
08. 10
JP Satoshi Bessho
BOB 
 KAI
08. 10
JP Satoshi Bessho
BOB 
 KANAANSKI PES
08. 10
SI Mag. Maja Korosec
BOB 
 KANADSKI ESKIMO
08. 10
FI Kari Järvinen
BOB 
 KANARSKI PODENGO
08. 10
SI Marija Kavcic
BOB 
 KARELIJSKI MEDVEDAR
08. 10
ME Sanja VRETENIČIĆ
BOB 
 KINTAMANI-BALIJSKI PES
08. 10
FI Kari Järvinen
BOB 
 KIŠU
08. 10
JP Satoshi Bessho
BOB 
 KOREJSKI JINDO PES
08. 10
ME Sanja VRETENIČIĆ
BOB 
 LAPONEC
08. 10
FI Kari Järvinen
BOB 
 LAPONSKOFINSKI OVČAR
08. 10
ME Sanja VRETENIČIĆ
BOB 
 LUNDEHUND
08. 10
ME Sanja VRETENIČIĆ
BOB 
 MALI NEMŠKI ŠPIC - bel
08. 10
SI Marija Kavcic
BOB 
 MALI NEMŠKI ŠPIC - druge barve
08. 10
SI Mag. Maja Korosec
BOB 
 MALI NEMŠKI ŠPIC - rjav ali črn
08. 10
SI Marija Kavcic
BOB 
 MEHIŠKI GOLI PES - mali
08. 10
MX Jose Luis Payro Duenas
BOB 
 MEHIŠKI GOLI PES - srednji
08. 10
MX Jose Luis Payro Duenas
BOB 
 MEHIŠKI GOLI PES - veliki
08. 10
MX Jose Luis Payro Duenas
BOB 
 NEMŠKI VOLČJI ŠPIC
08. 10
SI Mag. Maja Korosec
BOB 
 NORBOTTENSKI ŠPIC
08. 10
ME Sanja VRETENIČIĆ
BOB 
 NORVEŠKI ČRNI LOSOVEC
08. 10
ME Sanja VRETENIČIĆ
BOB 
 NORVEŠKI SIVI LOSOVEC
08. 10
ME Sanja VRETENIČIĆ
BOB 
 NORVEŠKI ŠPIC
08. 10
ME Sanja VRETENIČIĆ
BOB 
 PERUJSKI GOLI PES - mali
08. 10
ME Sanja VRETENIČIĆ
BOB 
 PERUJSKI GOLI PES - srednji
08. 10
ME Sanja VRETENIČIĆ
BOB 
 PERUJSKI GOLI PES - veliki
08. 10
ME Sanja VRETENIČIĆ
BOB 
 PORTUGALSKI PODENGO - mali kratkodlaki
08. 10
SI Mag. Maja Korosec
BOB 
 PORTUGALSKI PODENGO - mali resasti
08. 10
SI Mag. Maja Korosec
BOB 
 PORTUGALSKI PODENGO - srednji kratkodlaki
08. 10
SI Mag. Maja Korosec
BOB 
 PORTUGALSKI PODENGO - srednji resasti
08. 10
SI Mag. Maja Korosec
BOB 
 PORTUGALSKI PODENGO - veliki kratkodlaki
08. 10
SI Mag. Maja Korosec
BOB 
 PORTUGALSKI PODENGO - veliki resasti
08. 10
SI Mag. Maja Korosec
BOB 
 PRITLIKAVI NEMŠKI ŠPIC
08. 10
BR Fabio Amorim
BOB 
 RUSKOEVROPSKA LAJKA
08. 10
SI Mag. Maja Korosec
BOB 
 SAMOJED
08. 10
SI Marija Kavcic
BOB 
 SIBIRSKI HUSKY
08. 10
TH Wanida Busakornunt
BOB 
 SREDNJI NEMŠKI ŠPIC - druge barve
08. 10
SI Mag. Maja Korosec
BOB 
 SREDNJI NEMŠKI ŠPIC - bel
08. 10
SI Mag. Maja Korosec
BOB 
 SREDNJI NEMŠKI ŠPIC - rjav ali črn
08. 10
SI Mag. Maja Korosec
BOB 
 ŠIBA
08. 10
JP Satoshi Bessho
BOB 
 ŠIKOKU
08. 10
JP Satoshi Bessho
BOB 
 ŠVEDSKI LAPHUND
08. 10
FI Kari Järvinen
BOB 
 ŠVEDSKI OVČJI ŠPIC
08. 10
FI Kari Järvinen
BOB 
 TAJSKI BANGKAEW PES
08. 10
FI Kari Järvinen
BOB 
 TAJSKI GREBENAR
08. 10
LV Vija Klucniece
BOB 
 TAJVANSKI PES
08. 10
FI Kari Järvinen
BOB 
 VELIKI NEMŠKI ŠPIC - bel
08. 10
SI Marija Kavcic
BOB 
 VELIKI NEMŠKI ŠPIC - rjav ali črn
08. 10
SI Marija Kavcic
BOB 
 VZHODNOSIBIRSKA LAJKA
08. 10
SI Mag. Maja Korosec
BOB 
 ZAHODNOSIBIRSKA LAJKA
08. 10
SI Mag. Maja Korosec
BOB 
FCI Group 6
 AMERIŠKI LISIČAR
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 ANGLEŠKI LISIČAR
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 ARIEŠKI ZAJČAR
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 ARTEŠKI GONIČ
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 ARTEŠKO NORMANDIJSKI BASET
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 BASET
08. 10
IT Claudio De Giuliani
BOB 
 BAVARSKI BARVAR
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 BEAGLE-HARRIER
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 BERNSKI GONIČ
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 BIGL
08. 10
GB Jeff Horswell
BOB 
 BILLY
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 BOSANSKI BARAK
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 BRAK JAZBEČAR
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 BRANDL BRAK
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 BRETONSKI BASET
08. 10
BR Bianca Teixeura
BOB 
 BRETONSKI GRIFON
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 ČRNO ČRESLASTI RAKUNAR
08. 10
BR Bianca Teixeura
BOB 
 DALMATINEC
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 DOLGODLAKI VENDEJSKI GRIFON
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 DREVER
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 DUNKERJEV GONIČ
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 ESTONSKI GONIČ
08. 10
IT Claudio De Giuliani
BOB 
 FINSKI GONIČ
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 FRANCOSKI BELO ČRNI GONIČ
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 FRANCOSKI BELO ORANŽNI GONIČ
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 FRANCOSKI TRIBARVNI GONIČ
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 GRŠKI GONIČ
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 HALDENSKI GONIČ
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 HAMILTONOV GONIČ
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 HANOVERANSKI BARVAR
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 HYGENOV GONIČ
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 ITALIJANSKI KRATKODLAKI GONIČ
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 ITALIJANSKI RESASTI GONIČ
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 JURSKI GONIČ
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 KRATKODLAKI ISTRSKI GONIČ
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 LUZERNSKI GONIČ
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 MALI ANGLO-FRANCOSKI GONIČ VENERIE
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 MALI GASKONJEC-SAINTONGEOIS
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 MALI MODRI GASKONJSKI GONIČ
08. 10
IT Claudio De Giuliani
BOB 
 MALI VENDEJSKI RESASTI BASET
08. 10
BR Bianca Teixeura
BOB 
 MAREMSKI GONIČ
08. 10
IT Claudio De Giuliani
BOB 
 MODRI GASKONJSKI BASET
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 MODRI GASKONJSKI GRIFON
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 NEMŠKI GONIČ
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 NIVERNEŠKI GRIFON
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 NIZKONOGI BERNSKI GONIČ
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 NIZKONOGI JURSKI GONIČ
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 NIZKONOGI LUZERNSKI GONIČ
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 NIZKONOGI ŠVICARSKI GONIČ
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 OGRSKI GONIČ
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 PES SVETEGA HUBERTA - BLOODHOUND
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 PLANINSKI GONIČ
08. 10
IT Claudio De Giuliani
BOB 
 POITEVINSKI GONIČ
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 POLJSKI GONIČ
08. 10
PL Janusz Opara
BOB 
 POLJSKI LOVSKI GONIČ
08. 10
PL Janusz Opara
BOB 
 PORCELANEC
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 POSAVSKI GONIČ
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 RESASTI ISTRSKI GONIČ
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 RESASTI ŠTAJERSKI GONIČ
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 RODEZIJSKI GREBENAR
08. 10
BR Bianca Teixeura
BOB 
 SCHILLERJEV GONIČ
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 SLOVAŠKI GONIČ
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 SMALANDSKI GONIČ
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 SRBSKI GONIČ
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 SRBSKI TRIBARVNI GONIČ
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 ŠPANSKI GONIČ
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 ŠVICARSKI GONIČ
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 TIROLSKI GONIČ
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 VELIKI ANGLEŠKO-FRANCOSKI BELO ČRNI GONIČ
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 VELIKI ANGLEŠKO-FRANCOSKI BELO ORANŽNI GONIČ
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 VELIKI ANGLEŠKO-FRANCOSKI TRIBARVNI GONIČ
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 VELIKI GASKONJEC - SAINTONGEOIS
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 VELIKI MODRI GASKONJSKI GONIČ
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 VELIKI VENDEJSKI GRIFON
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 VELIKI VENDEJSKI RESASTI BASET
08. 10
BR Bianca Teixeura
BOB 
 VIDRAR
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 WESTFALSKI BRAK JAZBEČAR
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 ZAJČAR
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
FCI Group 7
 ANGLEŠKI SETER
08. 10
HR Branko Sare
BOB 
 ARIEŠKI PTIČAR
08. 10
SI Alenka Pokorn
BOB 
 AUVERNEŠKI PTIČAR
08. 10
SI Alenka Pokorn
BOB 
 BRETONSKI PTIČAR
08. 10
SI Alenka Pokorn
BOB 
 BURBONEŠKI PTIČAR
08. 10
SI Alenka Pokorn
BOB 
 BURGOŠKI JEREBIČAR
08. 10
SI Alenka Pokorn
BOB 
 ČESKI OSTRODLAKI PTIČAR
08. 10
SI Alenka Pokorn
BOB 
 DOLGODLAKI WEIMARANEC
08. 10
SI Alenka Pokorn
BOB 
 DRENTSKI PREPELIČAR
08. 10
SI Alenka Pokorn
BOB 
 FRANCOSKI PTIČAR
08. 10
SI Alenka Pokorn
BOB 
 FRANCOSKI RESASTI GRIFON
08. 10
SI Alenka Pokorn
BOB 
 GASKONSKI PTIČAR
08. 10
SI Alenka Pokorn
BOB 
 GORDON SETER
08. 10
HR Branko Sare
BOB 
 IRSKI RDEČE BELI SETER
08. 10
HR Branko Sare
BOB 
 IRSKI SETER
08. 10
HR Branko Sare
BOB 
 ITALIJANSKI KRATKODLAKI PTIČAR
08. 10
SI Alenka Pokorn
BOB 
 ITALIJANSKI RESASTI PTIČAR
08. 10
SI Alenka Pokorn
BOB 
 KODER POENTER
08. 10
SI Alenka Pokorn
BOB 
 KRATKODLAKI MADŽARSKI PTIČAR - VIŽLA
08. 10
SI Alenka Pokorn
BOB 
 KRATKODLAKI WEIMARANEC
08. 10
CH Barbara Müller
BOB 
 MADŽARSKI RESASTI PTIČAR - VIŽLA
08. 10
SI Alenka Pokorn
BOB 
 MALI MUENSTERLANDEC
08. 10
SI Alenka Pokorn
BOB 
 MODRI PIKARDIJSKI PTIČAR
08. 10
SI Alenka Pokorn
BOB 
 NEMŠKI DOLGODLAKI PTIČAR
08. 10
SI Alenka Pokorn
BOB 
 NEMŠKI KRATKODLAKI PTIČAR
08. 10
HR Branko Sare
BOB 
 NEMŠKI RESASTI PTIČAR
08. 10
SI Alenka Pokorn
BOB 
 NEMŠKI ŽIMAVEC
08. 10
SI Alenka Pokorn
BOB 
 PIKARDIJSKI PTIČAR
08. 10
SI Alenka Pokorn
BOB 
 PIRENEJSKI PTIČAR
08. 10
SI Alenka Pokorn
BOB 
 POENTER
08. 10
HR Branko Sare
BOB 
 PONT-AUDEMEŠKI PTIČAR
08. 10
SI Alenka Pokorn
BOB 
 PORTUGALSKI JEREBIČAR
08. 10
SI Alenka Pokorn
BOB 
 SENŽERMENSKI PTIČAR
08. 10
SI Alenka Pokorn
BOB 
 SLOVAŠKI OSTRODLAKI PTIČAR
08. 10
SI Alenka Pokorn
BOB 
 STABY
08. 10
SI Alenka Pokorn
BOB 
 STARODANSKI PTIČAR
08. 10
SI Alenka Pokorn
BOB 
 VELIKI MUENSTERLANDEC
08. 10
SI Alenka Pokorn
BOB 
FCI Group 8
 AMERIŠKI ŠPANJEL - črn
08. 10
BR Fabio Amorim
BOB 
 AMERIŠKI ŠPANJEL - ostale barve (enobarven razen črne)
08. 10
BR Fabio Amorim
BOB 
 AMERIŠKI ŠPANJEL - večbarven
08. 10
BR Fabio Amorim
BOB 
 AMERIŠKI VODNI ŠPANJEL
08. 10
PH Augusto Benedicto Santos III
BOB 
 ANGLEŠKI KOKER ŠPANJEL - enobarven
08. 10
GB Frank Kane
BOB 
 ANGLEŠKI KOKER ŠPANJEL - večbarven
08. 10
GB Frank Kane
BOB 
 ANGLEŠKI ŠPRINGER ŠPANJEL
08. 10
GB Frank Kane
BOB 
 BARBET
08. 10
SI Alenka Pokorn
BOB 
 CHESAPEAKE BAY PRINAŠALEC
08. 10
SI Alenka Pokorn
BOB 
 CLUMBERŠKI ŠPANJEL
08. 10
AT Günter Wonisch
BOB 
 FRIZIJSKI VODNI PES
08. 10
PH Augusto Benedicto Santos III
BOB 
 GLADKODLAKI PRINAŠALEC
08. 10
GB Frank Kane
BOB 
 IRSKI VODNI ŠPANJEL
08. 10
PH Augusto Benedicto Santos III
BOB 
 KODRASTI PRINAŠALEC
08. 10
AT Günter Wonisch
BOB 
 LABRADOREC
08. 10
PH Augusto Benedicto Santos III
BOB 
 NEMŠKI PREPELIČAR
08. 10
PH Augusto Benedicto Santos III
BOB 
 NIZOZEMSKI PREPELIČAR
08. 10
IT Claudio De Giuliani
BOB 
 NOVOŠKOTSKI PRINAŠALEC
08. 10
AT Günter Wonisch
BOB 
 POLJSKI ŠPANJEL
08. 10
PH Augusto Benedicto Santos III
BOB 
 PORTUGALSKI VODNI PES
08. 10
AT Günter Wonisch
BOB 
 ROMANSKI VODNI PES
08. 10
IT Francesco Cochetti
BOB 
 SUSSEŠKI ŠPANJEL
08. 10
BR Fabio Amorim
BOB 
 ŠPANSKI VODNI PES
08. 10
AT Günter Wonisch
BOB 
 VALIŽANSKI ŠPRINGER ŠPANJEL
08. 10
AT Günter Wonisch
BOB 
 ZLATI PRINAŠALEC
08. 10
SE Hans Almgren
BOB 
FCI Group 9
 BELGIJSKI GRIFON
08. 10
SI Melita Groselj
BOB 
 BOLONJEC
08. 10
SI Melita Groselj
BOB 
 BOSTON TERIER
08. 10
SI Melita Groselj
BOB 
 BRUSELJSKI GRIFON
08. 10
SI Melita Groselj
BOB 
 COTON DE TULEAR
08. 10
PH Maribel Sy
BOB 
 DOLGODLAKA ČIVAVA
08. 10
PH Maribel Sy
BOB 
 FRANCOSKI BULDOG
08. 10
US Jason Hoke
BOB 
 HAVANSKI BIŠON
08. 10
SI Zeljko Gajic
BOB 
 JAPONSKI ŠPANJEL
08. 10
JP S. Ishimaru
BOB 
 KITAJSKI ČOPASTI PES
08. 10
PH Maribel Sy
BOB 
 KODRASTI BIŠON
08. 10
SI Zeljko Gajic
BOB 
 KRATKODLAKA ČIVAVA
08. 10
PH Maribel Sy
BOB 
 KROMFORLANDEC
08. 10
SI Zeljko Gajic
BOB 
 LASA-APSO
08. 10
TH Wanida Busakornunt
BOB 
 MALI BRABANCON
08. 10
SI Melita Groselj
BOB 
 MALI LEVJI PES
08. 10
SI Zeljko Gajic
BOB 
 MALTEŽAN
08. 10
US Jason Hoke
BOB 
 MOPS
08. 10
TH Wanida Busakornunt
BOB 
 PAPILLON (METULJČEK)
08. 10
JP S. Ishimaru
BOB 
 PEKINČAN
08. 10
SI Melita Groselj
BOB 
 PHALENE (VEŠČA)
08. 10
SI Melita Groselj
BOB 
 PRAŠKI PODGANAR
08. 10
SI Melita Groselj
BOB 
 PRITLIKAVI KODER - bel
08. 10
PE Ilaria Biondi De Ciabatti
BOB 
 PRITLIKAVI KODER - črn
08. 10
PE Ilaria Biondi De Ciabatti
BOB 
 PRITLIKAVI KODER - mareličen
08. 10
PE Ilaria Biondi De Ciabatti
BOB 
 PRITLIKAVI KODER - rjav
08. 10
PE Ilaria Biondi De Ciabatti
BOB 
 PRITLIKAVI KODER - siv
08. 10
PE Ilaria Biondi De Ciabatti
BOB 
 RUSKI TOY - DOLGODLAKI
08. 10
LV Vija Klucniece
BOB 
 RUSKI TOY - KRATKODLAKI
08. 10
LV Vija Klucniece
BOB 
 SREDNJI KODER - beli
08. 10
PE Ilaria Biondi De Ciabatti
BOB 
 SREDNJI KODER - črni
08. 10
PE Ilaria Biondi De Ciabatti
BOB 
 SREDNJI KODER - mareličen
08. 10
PE Ilaria Biondi De Ciabatti
BOB 
 SREDNJI KODER - rjavi
08. 10
PE Ilaria Biondi De Ciabatti
BOB 
 SREDNJI KODER - sivi
08. 10
PE Ilaria Biondi De Ciabatti
BOB 
 ŠI-CU
08. 10
SI Zeljko Gajic
BOB 
 ŠPANJEL CAVALIER KING CHARLES
08. 10
PH Maribel Sy
BOB 
 ŠPANJEL KING CHARLES
08. 10
SI Zeljko Gajic
BOB 
 TIBETANSKI ŠPANJEL
08. 10
SI Melita Groselj
BOB 
 TIBETANSKI TERIER
08. 10
SI Zeljko Gajic
BOB 
 TOY KODER - vse barve
08. 10
PE Ilaria Biondi De Ciabatti
BOB 
 VELIKI KODER - beli
08. 10
PE Ilaria Biondi De Ciabatti
BOB 
 VELIKI KODER - črni
08. 10
PE Ilaria Biondi De Ciabatti
BOB 
 VELIKI KODER - marelličen
08. 10
PE Ilaria Biondi De Ciabatti
BOB 
 VELIKI KODER - rjavi
08. 10
PE Ilaria Biondi De Ciabatti
BOB 
 VELIKI KODER - sivi
08. 10
PE Ilaria Biondi De Ciabatti
BOB 
FCI Group 10
 AFGANISTANSKI HRT
08. 10
JP S. Ishimaru
BOB 
 ARABSKI HRT
08. 10
SI Andreja Novak
BOB 
 AZAVAK
08. 10
SI Andreja Novak
BOB 
 IRSKI VOLČJI HRT
08. 10
GB Jeff Horswell
BOB 
 MADŽARSKI HRT
08. 10
SI Andreja Novak
BOB 
 MALI ANGLEŠKI HRT
08. 10
SI Andreja Novak
BOB 
 MALI ITALIJANSKI HRT
08. 10
IT Francesco Cochetti
BOB 
 POLJSKI HRT
08. 10
SI Andreja Novak
BOB 
 RUSKI HRT
08. 10
GB Jeff Horswell
BOB 
 SALUKI
08. 10
SI Andreja Novak
BOB 
 ŠKOTSKI JELENAR
08. 10
SI Andreja Novak
BOB 
 ŠPANSKI HRT
08. 10
SI Andreja Novak
BOB 
 VELIKI ANGLEŠKI HRT
08. 10
SI Andreja Novak
BOB 
Non-FCI Group
 American Pit Bull
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 AMERIŠKI BULDOG
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 AMERIŠKI ESKIMO
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 AMERIŠKI GOLI TERIER
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 Andalusian Hound
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 Anglo-Russian hound
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 BARBADO DA TERCEIRA
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 BELGIJSKI MASTIF
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 BIEWER
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 Biro Terrier
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 BLUETICK COONHOUND
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 Bohemian Spotted Dog
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 BRIQUET DE PROVENCE
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 Bulgarian Hound
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 Bulgarian Scenthound
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 Bulgarian shepherd dog
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 CANE FONNESE
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 Cão do Barrocal Algarvio
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 Chocolate Yorkshire Terrier
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 Chongqing Dog
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 Colorful Yorkshire Terrier
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 CURSINU
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 CVETNA BOLONKA
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 Danish Spitz
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 DELOVNI KELPIE
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 DELTARI ILIR
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 Golddust Yorkshire Terrier
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 Gotland hound
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 GREYSTER
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 Hälleforsdog
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 JURSKI GONIČ
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 KANGAL
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 KONTINENTALNI BULDOG
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 KOROŠKI ŽIGEC
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 KRITIKOS LAGONIKOS
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 LOUIZIJANSKI LEOPARDJI PES
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 MARKIESJE
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 NEMŠKI BOKSER - BEL
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 PATTERDALE TERIER
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 PLOTT HOUND
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 PODENCO ANADALUZ
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 POLJSKI LOVSKI ŠPANJEL
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 RAT TERRIER
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 Ratonero Valenciano
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 RATONERO-BODEGUERO ANDALUZ
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 RUDANAT
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 Russian Hound
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 Russian Spotted Hound
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 SAINT-USUGE ŠPANJEL
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 South African Boerboel
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 Sporting Lucas Terrier
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 SVILNATI HRT
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 Swedish White Elkhound
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 ŠPANSKA DOGA
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 TAIGAN
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 TENTERFIELD TERRIER
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 TENTERFIELD TERRIER
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 TOY FOX TERIER
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 TREEING WALKER COONHOUND
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 VEČBARVNI KODRASTI PES - pritlikavi
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 VEČBARVNI KODRASTI PES - srednji
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 VEČBARVNI KODRASTI PES - toy
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 VEČBARVNI KODRASTI PES - veliki
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 VZHODNO-EVROPSKI OVČAR
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 WINDSPRITE
08. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
Sodniki po FCI skupini/pasmi
FCI Group 3
 AIREDALSKI TERIER
08. 10
IE Sean Delmar
BOB 
 AMERIŠKI STAFFORDSHIRSKI TERIER
08. 10
RO Marius Nedelcu
BOB 
 AVSTRALSKI SVILNATI TERIER
08. 10
HU Katalin Radvánszky
BOB 
 AVSTRALSKI TERIER
08. 10
CL Mariano Hernan Gatica
BOB 
 BEDLINGTONSKI TERIER
08. 10
EE Helen Tonkson
BOB 
 BORDERSKI TERIER
08. 10
BE Luc Detry
BOB 
 BRAZILSKI TERIER
08. 10
EE Helen Tonkson
BOB 
 BULTERIER
08. 10
DE Dagmar Brommont-Lothary
BOB 
 CAIRNSKI TERIER
08. 10
HR Bojan Matakovic
BOB 
 ČEŠKI TERIER
08. 10
RO Csaba Zsolt Lokodi
BOB 
 DANDIE DINMONTOV TERIER
08. 10
EE Helen Tonkson
BOB 
 IRSKI TERIER
08. 10
NO Helge Kvivesen
BOB 
 JAPONSKI TERIER
08. 10
CL Mariano Hernan Gatica
BOB 
 KERRYJSKI MODRI TERIER
08. 10
NO Helge Kvivesen
BOB 
 KRATKODLAKI FOKSTERIER
08. 10
BE Luc Detry
BOB 
 LAKELANDSKI TERIER
08. 10
CL Mariano Hernan Gatica
BOB 
 MANCHESTERSKI TERIER
08. 10
RO Csaba Zsolt Lokodi
BOB 
 MEHKODLAKI PŠENIČNI TERIER
08. 10
RO Csaba Zsolt Lokodi
BOB 
 NEMŠKI LOVSKI TERIER
08. 10
NO Helge Kvivesen
BOB 
 NORFOLŠKI TERIER
08. 10
HU Katalin Radvánszky
BOB 
 NORWIŠKI TERIER
08. 10
HU Katalin Radvánszky
BOB 
 PRITLIKAVNI BULTERIER
08. 10
DE Dagmar Brommont-Lothary
BOB 
 RESASTI FOKSTERIER
08. 10
BE Luc Detry
BOB 
 SEALYHAMSKI TERIER
08. 10
HR Bojan Matakovic
BOB 
 SKYE TERIER
08. 10
RO Csaba Zsolt Lokodi
BOB 
 STAFFORDSHIRSKI BULTERIER (Psice)
08. 10
GB Karon Jackson
 STAFFORDSHIRSKI BULTERIER
08. 10
GB Jackie Smart
BOB 
 ŠKOTSKI TERIER
08. 10
CL Mariano Hernan Gatica
BOB 
 TERIER GLEN OF IMAAL
08. 10
NO Helge Kvivesen
BOB 
 TERIER JACK RUSSEL (Psice)
08. 10
DE Hans-Erhard Grüttner
 TERIER JACK RUSSEL
08. 10
PT Luís Gorjão-Henriques
BOB 
 TERIER PARSON RUSSELL
08. 10
RO Csaba Zsolt Lokodi
BOB 
 TOY TERIER
08. 10
HU Katalin Radvánszky
BOB 
 VALIŽANSKI TERIER
08. 10
IE Sean Delmar
BOB 
 YORKSHIRSKI TERIER
08. 10
HU Katalin Radvánszky
BOB 
 ZAHODNOVIŠAVSKI BELI TERIER
08. 10
HR Bojan Matakovic
BOB 
Non-FCI Group
 American Pit Bull
08. 10
HR Bojan Matakovic
BOB 
 BIEWER
08. 10
HR Bojan Matakovic
BOB 
 Biro Terrier
08. 10
HR Bojan Matakovic
BOB 
 Chocolate Yorkshire Terrier
08. 10
HR Bojan Matakovic
BOB 
 Colorful Yorkshire Terrier
08. 10
HR Bojan Matakovic
BOB 
 Golddust Yorkshire Terrier
08. 10
HR Bojan Matakovic
BOB 
 PATTERDALE TERIER
08. 10
IE Sean Delmar
BOB 
 RAT TERRIER
08. 10
NO Helge Kvivesen
BOB 
 Ratonero Valenciano
08. 10
IE Sean Delmar
BOB 
 RATONERO-BODEGUERO ANDALUZ
08. 10
IE Sean Delmar
BOB 
 Sporting Lucas Terrier
08. 10
NO Helge Kvivesen
BOB 
 TENTERFIELD TERRIER
08. 10
NO Helge Kvivesen
BOB 
 TENTERFIELD TERRIER
08. 10
NO Helge Kvivesen
BOB 
 TOY FOX TERIER
08. 10
IE Sean Delmar
BOB 
Sodniki po FCI skupini/pasmi
FCI Group 1
 ARDENSKI GOVEDAR
09. 10
PT Luís Gorjão-Henriques
BOB 
 AVSTRALSKI GOVEDAR
09. 10
DK Tomas Rohlin
BOB 
 AVSTRALSKI KELPI
09. 10
DK Tomas Rohlin
BOB 
 AVSTRALSKI KRATKOREPI GOVEDAR
09. 10
DK Tomas Rohlin
BOB 
 AVSTRALSKI OVČAR
09. 10
ZA Michele Colborne
BOB 
 BEAUCERON
09. 10
GR Stelios Makaritis
BOB 
 BERGAMSKI OVČAR
09. 10
PT Luís Gorjão-Henriques
BOB 
 BORDERSKI OVČAR (Mladiči, Najmlajši, Mladi, Veterani)
09. 10
IE John Walsh
 BORDERSKI OVČAR
09. 10
GB John Ritchie
BOB 
 BRADATI ŠKOTSKI OVČAR
09. 10
HR Davor Javor
BOB 
 BRIARD - črn
09. 10
DK Tomas Rohlin
BOB 
 BRIARD - rjav, siv
09. 10
DK Tomas Rohlin
BOB 
 CHODSKI PES
09. 10
PT Luís Gorjão-Henriques
BOB 
 ČEŠKOSLOVAŠKI VOLČJAK
09. 10
SK Gabriela Ridarčíková
BOB 
 DOLGODLAKI PIRENEJSKI OVČAR s kratkodlakim gobcem
09. 10
PT Luís Gorjão-Henriques
BOB 
 DOLGODLAKI PIRENEJSKI OVČAR z dolgodlakim gobcem
09. 10
PT Luís Gorjão-Henriques
BOB 
 DOLGODLAKI ŠKOTSKI OVČAR
09. 10
ZA Rochelle Ehrlich
BOB 
 FLANDRIJSKI GOVEDAR
09. 10
PT Luís Gorjão-Henriques
BOB 
 GROENANDEL-ČRNI DOLGODLAKI BELGIJSKI OVČAR
09. 10
SI Ursa Medvedsek
BOB 
 HRVAŠKI OVČAR
09. 10
PL Janusz Opara
BOB 
 JUŽNORUSKI OVČAR
09. 10
GR Stelios Makaritis
BOB 
 KATALONSKI OVČAR
09. 10
PT Luís Gorjão-Henriques
BOB 
 KOMONDOR
09. 10
PL Janusz Opara
BOB 
 KRATKODLAKI ŠKOTSKI OVČAR
09. 10
ZA Rochelle Ehrlich
BOB 
 KUVAS
09. 10
PL Janusz Opara
BOB 
 LAEKENOIS-RESASTI BELGIJSKI OVČAR
09. 10
SI Ursa Medvedsek
BOB 
 LANCASHIRSKI GOVEDAR
09. 10
GB Frank Kane
BOB 
 MALINOIS - KRATKODLAKI BELGIJSKI OVČAR
09. 10
SI Ursa Medvedsek
BOB 
 MALORŠKI OVČAR
09. 10
PT Luís Gorjão-Henriques
BOB 
 MAREMSKO-ABRUŠKI OVČAR
09. 10
PT Luís Gorjão-Henriques
BOB 
 MINIATURNI AMERIŠKI OVČAR
09. 10
ZA Michele Colborne
BOB 
 MUDI
09. 10
PL Janusz Opara
BOB 
 NEMŠKI OVČAR - dolgodlaki
09. 10
SI Ursa Medvedsek
BOB 
 NEMŠKI OVČAR - kratkodlaki
09. 10
SI Ursa Medvedsek
BOB 
 NIZOZEMSKI OVČAR - dolgodlak
09. 10
HR Davor Javor
BOB 
 NIZOZEMSKI OVČAR - kratkodlak
09. 10
HR Davor Javor
BOB 
 NIZOZEMSKI OVČAR - resast
09. 10
HR Davor Javor
BOB 
 PIKARDIJSKI OVČAR
09. 10
PT Luís Gorjão-Henriques
BOB 
 PODHALANSKI OVČAR
09. 10
GR Stelios Makaritis
BOB 
 POLJSKI NIŽINSKI OVČAR
09. 10
DK Tomas Rohlin
BOB 
 PORTUGALSKI OVČAR
09. 10
PT Luís Gorjão-Henriques
BOB 
 PULI - bel
09. 10
PL Janusz Opara
BOB 
 PULI - ostalih barv
09. 10
PL Janusz Opara
BOB 
 PUMI
09. 10
PL Janusz Opara
BOB 
 ROMUNSKI KARPATSKI OVČAR
09. 10
PT Luís Gorjão-Henriques
BOB 
 ROMUNSKI OVČAR MIORITIK
09. 10
PT Luís Gorjão-Henriques
BOB 
 SAARLOOSOV VOLČJAK
09. 10
DK Tomas Rohlin
BOB 
 SCHAPENDOES
09. 10
HR Davor Javor
BOB 
 SLOVAŠKI ČUVAČ
09. 10
GR Stelios Makaritis
BOB 
 STAROANGLEŠKI OVČAR-BOBTAIL
09. 10
AU Timothy Thomas
BOB 
 ŠETLANDSKI OVČAR
09. 10
AU Timothy Thomas
BOB 
 ŠIPERKE
09. 10
GR Stelios Makaritis
BOB 
 ŠVICARSKI BELI OVČARSKI PES
09. 10
DK Jørgen Hindse
BOB 
 TERVUEREN-DOLGODLAKI BELGIJSKI OVČAR
09. 10
SI Ursa Medvedsek
BOB 
 VALIŽANSKI OVČAR CARDIGAN
09. 10
GB Frank Kane
BOB 
 VALIŽANSKI OVČAR PEMBROKE
09. 10
EE Astrid Lundava
BOB 
 VALIŽANSKI OVČAR PEMBROKE (Mladiči, Najmlajši, Mladi, Veterani)
09. 10
IE John Walsh
FCI Group 2
 ALENTEJSKI PLANINSKI PES
10. 10
HR Niksa Lemo
BOB 
 ANATOLSKI PASTIRSKI PES
10. 10
BA Refet Hadzic
BOB 
 ANGLEŠKI BULDOG (Psice)
10. 10
SI Stefan Sinko
 ANGLEŠKI BULDOG
10. 10
IL Avi Mallach
BOB 
 APPENZELERSKI PLANŠARSKI PES
10. 10
HR Niksa Lemo
BOB 
 ARGENTINSKA DOGA
10. 10
LV Vija Klucniece
BOB 
 ATLAŠKI OVČAR
10. 10
HR Niksa Lemo
BOB 
 AVSTRIJSKI PINČ
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 AZORSKI GOVEDAR
10. 10
HR Niksa Lemo
BOB 
 BERNSKI PLANŠARSKI PES
10. 10
IT Beatrice Schiatti Zancan
BOB 
 BORDOJSKA DOGA
10. 10
DE Jürgen Sauer
BOB 
 BRAZILSKA FILA
10. 10
DE Jürgen Sauer
BOB 
 BROHOLMER
10. 10
DE Christopher Habig
BOB 
 BULMASTIF
10. 10
ES Rafael Malo Alcrudo
BOB 
 CANE CORSO
10. 10
EE Helen Tonkson
BOB 
 CAO DE GADO TRANSMONTANO
10. 10
HR Niksa Lemo
BOB 
 ČRNI RUSKI TERIER
10. 10
BA Refet Hadzic
BOB 
 DANSKO ŠVEDSKI KMEČKI PES
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 DOBERMAN - črn z ožigi
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 DOBERMAN - rjav
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 DOLGODLAKI BERNARDINEC
10. 10
CZ Milan Plundra
BOB 
 ENTLEBUŠKI PLANŠARSKI PES
10. 10
HR Niksa Lemo
BOB 
 HOVAWART
10. 10
SI Bojana Razpotnik
BOB 
 KANARSKA DOGA
10. 10
ES Rafael Malo Alcrudo
BOB 
 KAVKAŠKI OVČAR
10. 10
DE Christopher Habig
BOB 
 KRAŠKI OVČAR
10. 10
SI Branka Kranjc Sluga
BOB 
 KRATKODLAKI BERNARDINEC
10. 10
CZ Milan Plundra
BOB 
 LANDSEER
10. 10
CZ Milan Plundra
BOB 
 LEONBERŽAN
10. 10
IT Beatrice Schiatti Zancan
BOB 
 MALORŠKI MASTIF
10. 10
HR Niksa Lemo
BOB 
 MASTIF
10. 10
LV Vija Klucniece
BOB 
 NEAPELJSKI MASTIF
10. 10
HR Niksa Lemo
BOB 
 NEMŠKI BOKSER - progast
10. 10
PT João Vasco Poças
BOB 
 NEMŠKI BOKSER - progast (Psice)
10. 10
IT Fabrizio Censi
 NEMŠKI BOKSER - rumen
10. 10
PT João Vasco Poças
BOB 
 NEMŠKI BOKSER - rumen (Psice)
10. 10
IT Fabrizio Censi
 NEMŠKI PINČ
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 NOVOFUNDLANDEC - belo črn
10. 10
IT Beatrice Schiatti Zancan
BOB 
 NOVOFUNDLANDEC - črn
10. 10
IT Beatrice Schiatti Zancan
BOB 
 NOVOFUNDLANDEC - rjav
10. 10
IT Beatrice Schiatti Zancan
BOB 
 OPIČJI PINČ
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 PASTIRSKI PES TORNJAK
10. 10
EE Helen Tonkson
BOB 
 PIRENEJSKI MASTIF
10. 10
DE Christopher Habig
BOB 
 PIRENEJSKI PLANINSKI PES
10. 10
DE Christopher Habig
BOB 
 PORTUGALSKI PASTIRSKI PES ESTRELA - dolgodlaki
10. 10
HR Niksa Lemo
BOB 
 PORTUGALSKI PASTIRSKI PES ESTRELA - kratkodlaki
10. 10
HR Niksa Lemo
BOB 
 PORTUGALSKI PES CASTRO LABOREIRO
10. 10
HR Niksa Lemo
BOB 
 PRITLIKAVI PINČ
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 PRITLIKAVI ŠNAVCER - beli
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 PRITLIKAVI ŠNAVCER - črn
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 PRITLIKAVI ŠNAVCER - črno srebrn
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 PRITLIKAVI ŠNAVCER - poper sol
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 ROMUNSKI BUKOVINSKI OVČAR
10. 10
EE Helen Tonkson
BOB 
 ROTTWEILER
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 SMOUSHOUND
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 SREDNJEAZIJSKA OVČARKA
10. 10
HR Niksa Lemo
BOB 
 SREDNJI ŠNAVCER - poper sol
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 SREDNJI ŠNAVCER - črn
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 ŠAR PEJ
10. 10
RU Igor Vyguzov
BOB 
 ŠARPLANINEC
10. 10
BA Refet Hadzic
BOB 
 ŠPANSKI MASTIF
10. 10
DE Christopher Habig
BOB 
 TIBETANSKI MASTIF
09. 10
DE Kerstin Handrich
BOB 
 TOSA
10. 10
DE Jürgen Sauer
BOB 
 URUGVAJSKI CIMMARON
10. 10
HR Niksa Lemo
BOB 
 VELIKI ŠNAVCER - črn
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 VELIKI ŠNAVCER - poper sol
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 VELIKI ŠVICARSKI PLANŠARSKI PES
10. 10
CZ Milan Plundra
BOB 
FCI Group 3
 BORDERSKI TERIER
10. 10
RS Vladimir Mihaljcic
BOB 
 KRATKODLAKI FOKSTERIER
10. 10
RS Vladimir Mihaljcic
BOB 
 NEMŠKI LOVSKI TERIER
10. 10
RS Vladimir Mihaljcic
BOB 
 RESASTI FOKSTERIER
10. 10
RS Vladimir Mihaljcic
BOB 
 TERIER JACK RUSSEL
10. 10
RS Vladimir Mihaljcic
BOB 
 TERIER PARSON RUSSELL
10. 10
RS Vladimir Mihaljcic
BOB 
 VALIŽANSKI TERIER
10. 10
RS Vladimir Mihaljcic
BOB 
FCI Group 4
 DOLGODLAKI JAZBEČAR
10. 10
CZ Veronika Kucerova Chrpova
BOB 
 DOLGODLAKI KUNČJI JAZBEČAR
10. 10
CZ Veronika Kucerova Chrpova
BOB 
 DOLGODLAKI PRITLIKAVI JAZBEČAR
10. 10
CZ Veronika Kucerova Chrpova
BOB 
 KRATKODLAKI JAZBEČAR
10. 10
IT Cesare Calcinati
BOB 
 KRATKODLAKI KUNČJI JAZBEČAR
10. 10
IT Cesare Calcinati
BOB 
 KRATKODLAKI PRITLIKAVI JAZBEČAR
10. 10
IT Cesare Calcinati
BOB 
 RESASTI JAZBEČAR
10. 10
SI Damjana Žnidaršič - Švegelj
BOB 
 RESASTI KUNČJI JAZBEČAR
10. 10
IT Claudio De Giuliani
BOB 
 RESASTI PRITLIKAVI JAZBEČAR
10. 10
IT Claudio De Giuliani
BOB 
FCI Group 6
 AMERIŠKI LISIČAR
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 ANGLEŠKI LISIČAR
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 ARIEŠKI ZAJČAR
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 ARTEŠKI GONIČ
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 ARTEŠKO NORMANDIJSKI BASET
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 BASET
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 BAVARSKI BARVAR
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 BEAGLE-HARRIER
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 BERNSKI GONIČ
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 BIGL
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 BILLY
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 BOSANSKI BARAK
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 BRAK JAZBEČAR
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 BRANDL BRAK
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 BRETONSKI BASET
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 BRETONSKI GRIFON
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 ČRNO ČRESLASTI RAKUNAR
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 DALMATINEC
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 DOLGODLAKI VENDEJSKI GRIFON
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 DREVER
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 DUNKERJEV GONIČ
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 ESTONSKI GONIČ
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 FINSKI GONIČ
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 FRANCOSKI BELO ČRNI GONIČ
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 FRANCOSKI BELO ORANŽNI GONIČ
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 FRANCOSKI TRIBARVNI GONIČ
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 GRŠKI GONIČ
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 HALDENSKI GONIČ
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 HAMILTONOV GONIČ
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 HANOVERANSKI BARVAR
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 HYGENOV GONIČ
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 ITALIJANSKI KRATKODLAKI GONIČ
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 ITALIJANSKI RESASTI GONIČ
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 JURSKI GONIČ
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 KRATKODLAKI ISTRSKI GONIČ
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 LUZERNSKI GONIČ
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 MALI ANGLO-FRANCOSKI GONIČ VENERIE
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 MALI GASKONJEC-SAINTONGEOIS
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 MALI MODRI GASKONJSKI GONIČ
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 MALI VENDEJSKI RESASTI BASET
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 MAREMSKI GONIČ
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 MODRI GASKONJSKI BASET
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 MODRI GASKONJSKI GRIFON
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 NEMŠKI GONIČ
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 NIVERNEŠKI GRIFON
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 NIZKONOGI BERNSKI GONIČ
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 NIZKONOGI JURSKI GONIČ
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 NIZKONOGI LUZERNSKI GONIČ
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 NIZKONOGI ŠVICARSKI GONIČ
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 OGRSKI GONIČ
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 PES SVETEGA HUBERTA - BLOODHOUND
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 PLANINSKI GONIČ
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 POITEVINSKI GONIČ
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 POLJSKI GONIČ
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 POLJSKI LOVSKI GONIČ
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 PORCELANEC
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 POSAVSKI GONIČ
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 RESASTI ISTRSKI GONIČ
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 RESASTI ŠTAJERSKI GONIČ
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 RODEZIJSKI GREBENAR
10. 10
DE Petra Stracke
BOB 
 RODEZIJSKI GREBENAR (Mladiči, Najmlajši, Mladi)
10. 10
RS Vojislav Al Daghistani
 RODEZIJSKI GREBENAR (Vmesni, Odprti, Delovni, Prvaki, Veterani) (Psice)
10. 10
NO Arne Foss
 SCHILLERJEV GONIČ
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 SLOVAŠKI GONIČ
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 SMALANDSKI GONIČ
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 SRBSKI GONIČ
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 SRBSKI TRIBARVNI GONIČ
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 ŠPANSKI GONIČ
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 ŠVICARSKI GONIČ
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 TIROLSKI GONIČ
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 VELIKI ANGLEŠKO-FRANCOSKI BELO ČRNI GONIČ
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 VELIKI ANGLEŠKO-FRANCOSKI BELO ORANŽNI GONIČ
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 VELIKI ANGLEŠKO-FRANCOSKI TRIBARVNI GONIČ
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 VELIKI GASKONJEC - SAINTONGEOIS
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 VELIKI MODRI GASKONJSKI GONIČ
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 VELIKI VENDEJSKI GRIFON
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 VELIKI VENDEJSKI RESASTI BASET
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 VIDRAR
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 WESTFALSKI BRAK JAZBEČAR
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 ZAJČAR
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
FCI Group 7
 ANGLEŠKI SETER
09. 10
SI Andreja Strajnar
BOB 
 ARIEŠKI PTIČAR
09. 10
SI Andreja Strajnar
BOB 
 AUVERNEŠKI PTIČAR
09. 10
SI Andreja Strajnar
BOB 
 BRETONSKI PTIČAR
09. 10
SI Andreja Strajnar
BOB 
 BURBONEŠKI PTIČAR
09. 10
SI Andreja Strajnar
BOB 
 BURGOŠKI JEREBIČAR
09. 10
SI Andreja Strajnar
BOB 
 ČESKI OSTRODLAKI PTIČAR
09. 10
SI Andreja Strajnar
BOB 
 DOLGODLAKI WEIMARANEC
09. 10
RS Zlatko Jojkić
BOB 
 DRENTSKI PREPELIČAR
09. 10
SI Andreja Strajnar
BOB 
 FRANCOSKI PTIČAR
09. 10
SI Andreja Strajnar
BOB 
 FRANCOSKI RESASTI GRIFON
09. 10
SI Andreja Strajnar
BOB 
 GASKONSKI PTIČAR
09. 10
SI Andreja Strajnar
BOB 
 GORDON SETER
09. 10
SK Vladimir Piskay
BOB 
 IRSKI RDEČE BELI SETER
09. 10
RS Zlatko Jojkić
BOB 
 IRSKI SETER
09. 10
RS Zlatko Jojkić
BOB 
 ITALIJANSKI KRATKODLAKI PTIČAR
09. 10
SI Andreja Strajnar
BOB 
 ITALIJANSKI RESASTI PTIČAR
09. 10
SI Andreja Strajnar
BOB 
 KODER POENTER
09. 10
SI Andreja Strajnar
BOB 
 KRATKODLAKI MADŽARSKI PTIČAR - VIŽLA
09. 10
SK Vladimir Piskay
BOB 
 KRATKODLAKI WEIMARANEC
09. 10
RS Zlatko Jojkić
BOB 
 KRATKODLAKI WEIMARANEC (Psice)
09. 10
RS Dragoslav Jojkić
 MADŽARSKI RESASTI PTIČAR - VIŽLA
09. 10
SK Vladimir Piskay
BOB 
 MALI MUENSTERLANDEC
09. 10
SI Andreja Strajnar
BOB 
 MODRI PIKARDIJSKI PTIČAR
09. 10
SI Andreja Strajnar
BOB 
 NEMŠKI DOLGODLAKI PTIČAR
09. 10
RS Dragoslav Jojkić
BOB 
 NEMŠKI KRATKODLAKI PTIČAR
09. 10
RS Dragoslav Jojkić
BOB 
 NEMŠKI RESASTI PTIČAR
09. 10
SI Andreja Strajnar
BOB 
 NEMŠKI ŽIMAVEC
09. 10
RS Dragoslav Jojkić
BOB 
 PIKARDIJSKI PTIČAR
09. 10
SI Andreja Strajnar
BOB 
 PIRENEJSKI PTIČAR
09. 10
SI Andreja Strajnar
BOB 
 POENTER
09. 10
SK Vladimir Piskay
BOB 
 PONT-AUDEMEŠKI PTIČAR
09. 10
SI Andreja Strajnar
BOB 
 PORTUGALSKI JEREBIČAR
09. 10
SI Andreja Strajnar
BOB 
 SENŽERMENSKI PTIČAR
09. 10
SI Andreja Strajnar
BOB 
 SLOVAŠKI OSTRODLAKI PTIČAR
09. 10
SI Andreja Strajnar
BOB 
 STABY
09. 10
SI Andreja Strajnar
BOB 
 STARODANSKI PTIČAR
09. 10
SI Andreja Strajnar
BOB 
 VELIKI MUENSTERLANDEC
09. 10
SI Andreja Strajnar
BOB 
FCI Group 8
 AMERIŠKI ŠPANJEL - črn
08. 10
GB Frank Kane
BOB 
 AMERIŠKI ŠPANJEL - ostale barve (enobarven razen črne)
08. 10
GB Frank Kane
BOB 
 AMERIŠKI ŠPANJEL - večbarven
08. 10
GB Frank Kane
BOB 
 AMERIŠKI VODNI ŠPANJEL
08. 10
DK Lene Johansen
BOB 
 ANGLEŠKI KOKER ŠPANJEL - enobarven
08. 10
DK Lene Johansen
BOB 
 ANGLEŠKI KOKER ŠPANJEL - večbarven
08. 10
DK Lene Johansen
BOB 
 ANGLEŠKI ŠPRINGER ŠPANJEL
08. 10
IT Beppe Masia
BOB 
 BARBET
08. 10
DK Lene Johansen
BOB 
 CHESAPEAKE BAY PRINAŠALEC
08. 10
NL Hannie Warendorf
BOB 
 CLUMBERŠKI ŠPANJEL
08. 10
NL Hannie Warendorf
BOB 
 FRIZIJSKI VODNI PES
08. 10
NL Hannie Warendorf
BOB 
 GLADKODLAKI PRINAŠALEC
08. 10
SE Gudrun Brunnstrom
BOB 
 IRSKI VODNI ŠPANJEL
08. 10
NL Hannie Warendorf
BOB 
 KODRASTI PRINAŠALEC
08. 10
NL Hannie Warendorf
BOB 
 LABRADOREC
08. 10
GB Sussie Wiles
BOB 
 LABRADOREC (Psice)
08. 10
GB Bonnie Wiles
 NEMŠKI PREPELIČAR
08. 10
DK Lene Johansen
BOB 
 NIZOZEMSKI PREPELIČAR
08. 10
NL Hannie Warendorf
BOB 
 NOVOŠKOTSKI PRINAŠALEC
08. 10
NL Hannie Warendorf
BOB 
 POLJSKI ŠPANJEL
08. 10
GB Frank Kane
BOB 
 PORTUGALSKI VODNI PES
08. 10
GB Frank Kane
BOB 
 ROMANSKI VODNI PES
08. 10
DK Lene Johansen
BOB 
 SUSSEŠKI ŠPANJEL
08. 10
GB Frank Kane
BOB 
 ŠPANSKI VODNI PES
08. 10
GB Frank Kane
BOB 
 VALIŽANSKI ŠPRINGER ŠPANJEL
08. 10
NL Hannie Warendorf
BOB 
 ZLATI PRINAŠALEC (Mladiči, Najmlajši, Mladi, Veterani)
08. 10
SI Martina Krancan
 ZLATI PRINAŠALEC (Vmesni, Odprti, Delovni, Prvaki) (Psice)
08. 10
SI Martina Krancan
 ZLATI PRINAŠALEC
08. 10
IT Beppe Masia
BOB 
FCI Group 9
 BELGIJSKI GRIFON
09. 10
DK Marie Petersen
BOB 
 BOLONJEC
09. 10
IT Francesco Cochetti
BOB 
 BOSTON TERIER
09. 10
IE Michael Leonard
BOB 
 BRUSELJSKI GRIFON
09. 10
DK Marie Petersen
BOB 
 COTON DE TULEAR
09. 10
SI Mag. Maja Korosec
BOB 
 DOLGODLAKA ČIVAVA
09. 10
EE Inga Siil
BOB 
 FRANCOSKI BULDOG
09. 10
RU Igor Vyguzov
BOB 
 HAVANSKI BIŠON
09. 10
EE Inga Siil
BOB 
 JAPONSKI ŠPANJEL
09. 10
DK Marie Petersen
BOB 
 KITAJSKI ČOPASTI PES
09. 10
BE Jean-François Vanaken
BOB 
 KODRASTI BIŠON
09. 10
SI Mag. Maja Korosec
BOB 
 KRATKODLAKA ČIVAVA
09. 10
FI Tiina Taulos
BOB 
 KROMFORLANDEC
09. 10
IT Francesco Cochetti
BOB 
 LASA-APSO
09. 10
DE Kerstin Handrich
BOB 
 MALI BRABANCON
09. 10
DK Marie Petersen
BOB 
 MALI LEVJI PES
09. 10
EE Inga Siil
BOB 
 MALTEŽAN
09. 10
IT Francesco Cochetti
BOB 
 MOPS
09. 10
FI Tiina Taulos
BOB 
 PAPILLON (METULJČEK)
09. 10
SI Mag. Maja Korosec
BOB 
 PEKINČAN
09. 10
DK Marie Petersen
BOB 
 PHALENE (VEŠČA)
09. 10
SI Mag. Maja Korosec
BOB 
 PRAŠKI PODGANAR
09. 10
IT Francesco Cochetti
BOB 
 PRITLIKAVI KODER - bel
09. 10
GB Michael Gatsby
BOB 
 PRITLIKAVI KODER - črn
09. 10
GB Michael Gatsby
BOB 
 PRITLIKAVI KODER - mareličen
09. 10
GB Michael Gatsby
BOB 
 PRITLIKAVI KODER - rjav
09. 10
GB Michael Gatsby
BOB 
 PRITLIKAVI KODER - siv
09. 10
GB Michael Gatsby
BOB 
 RUSKI TOY - DOLGODLAKI
09. 10
RU Igor Vyguzov
BOB 
 RUSKI TOY - KRATKODLAKI
09. 10
RU Igor Vyguzov
BOB 
 SREDNJI KODER - beli
09. 10
GB Michael Gatsby
BOB 
 SREDNJI KODER - črni
09. 10
GB Michael Gatsby
BOB 
 SREDNJI KODER - mareličen
09. 10
GB Michael Gatsby
BOB 
 SREDNJI KODER - rjavi
09. 10
GB Michael Gatsby
BOB 
 SREDNJI KODER - sivi
09. 10
GB Michael Gatsby
BOB 
 ŠI-CU
09. 10
IE Sean Delmar
BOB 
 ŠPANJEL CAVALIER KING CHARLES
09. 10
IE Michael Leonard
BOB 
 ŠPANJEL KING CHARLES
09. 10
IE Michael Leonard
BOB 
 TIBETANSKI ŠPANJEL
09. 10
IE Sean Delmar
BOB 
 TIBETANSKI TERIER
09. 10
IT Anna Lorenzon
BOB 
 TOY KODER - vse barve
09. 10
RS Dragana Bujišić Vasiljević
BOB 
 VELIKI KODER - beli
09. 10
RS Dragana Bujišić Vasiljević
BOB 
 VELIKI KODER - črni
09. 10
RS Dragana Bujišić Vasiljević
BOB 
 VELIKI KODER - marelličen
09. 10
RS Dragana Bujišić Vasiljević
BOB 
 VELIKI KODER - rjavi
09. 10
RS Dragana Bujišić Vasiljević
BOB 
 VELIKI KODER - sivi
09. 10
RS Dragana Bujišić Vasiljević
BOB 
FCI Group 10
 AFGANISTANSKI HRT
08. 10
NO Eli-Marie Klepp
BOB 
 ARABSKI HRT
08. 10
SI Andrej Kerpan
BOB 
 AZAVAK
08. 10
SI Andrej Kerpan
BOB 
 IRSKI VOLČJI HRT
08. 10
NO Eli-Marie Klepp
BOB 
 MADŽARSKI HRT
08. 10
SI Andrej Kerpan
BOB 
 MALI ANGLEŠKI HRT
08. 10
GB Jeff Horswell
BOB 
 MALI ITALIJANSKI HRT
08. 10
PT Catalina Osoria de Castra
BOB 
 POLJSKI HRT
08. 10
SI Andrej Kerpan
BOB 
 RUSKI HRT
08. 10
PT Catalina Osoria de Castra
BOB 
 SALUKI
08. 10
NO Eli-Marie Klepp
BOB 
 ŠKOTSKI JELENAR
08. 10
NO Eli-Marie Klepp
BOB 
 ŠPANSKI HRT
08. 10
SI Andrej Kerpan
BOB 
 VELIKI ANGLEŠKI HRT
08. 10
GB Jeff Horswell
BOB 
Non-FCI Group
 AMERIŠKI BULDOG
10. 10
EE Helen Tonkson
BOB 
 Andalusian Hound
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 Anglo-Russian hound
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 BARBADO DA TERCEIRA
09. 10
GR Stelios Makaritis
BOB 
 BELGIJSKI MASTIF
10. 10
HR Niksa Lemo
BOB 
 BLUETICK COONHOUND
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 Bohemian Spotted Dog
09. 10
GR Stelios Makaritis
BOB 
 BRIQUET DE PROVENCE
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 Bulgarian Hound
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 Bulgarian Scenthound
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 Bulgarian shepherd dog
10. 10
HR Niksa Lemo
BOB 
 CANE FONNESE
10. 10
HR Niksa Lemo
BOB 
 Chongqing Dog
10. 10
HR Niksa Lemo
BOB 
 CURSINU
09. 10
IT Francesco Cochetti
BOB 
 CVETNA BOLONKA
09. 10
IT Francesco Cochetti
BOB 
 DELOVNI KELPIE
09. 10
GR Stelios Makaritis
BOB 
 DELTARI ILIR
10. 10
HR Niksa Lemo
BOB 
 Gotland hound
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 JURSKI GONIČ
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 KONTINENTALNI BULDOG
10. 10
EE Helen Tonkson
BOB 
 KOROŠKI ŽIGEC
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 MARKIESJE
09. 10
IT Francesco Cochetti
BOB 
 PLOTT HOUND
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 POLJSKI LOVSKI ŠPANJEL
08. 10
GB Frank Kane
BOB 
 RUDANAT
10. 10
HR Niksa Lemo
BOB 
 Russian Hound
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 Russian Spotted Hound
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 SAINT-USUGE ŠPANJEL
09. 10
SI Andreja Strajnar
BOB 
 South African Boerboel
10. 10
HR Niksa Lemo
BOB 
 SVILNATI HRT
08. 10
PT Catalina Osoria de Castra
BOB 
 ŠPANSKA DOGA
10. 10
HR Niksa Lemo
BOB 
 TAIGAN
08. 10
PT Catalina Osoria de Castra
BOB 
 TREEING WALKER COONHOUND
10. 10
Sodnik bo določen v kratkem
BOB 
 VEČBARVNI KODRASTI PES - pritlikavi
09. 10
IT Francesco Cochetti
BOB 
 VEČBARVNI KODRASTI PES - srednji
09. 10
IT Francesco Cochetti
BOB 
 VEČBARVNI KODRASTI PES - toy
09. 10
IT Francesco Cochetti
BOB 
 VEČBARVNI KODRASTI PES - veliki
09. 10
IT Francesco Cochetti
BOB 
 VZHODNO-EVROPSKI OVČAR
09. 10
GR Stelios Makaritis
BOB 
 WINDSPRITE
08. 10
PT Catalina Osoria de Castra
BOB 
Sodniki po FCI skupini/pasmi
FCI Group 2
 NEMŠKA DOGA - ČRNA
09. 10
SI Igor Rac
BOB 
 NEMŠKA DOGA - HARLEKIN
09. 10
DE Christofer Habig
BOB 
 NEMŠKA DOGA - MODRA
09. 10
PT João Vasco Poças
BOB 
 NEMŠKA DOGA - PROGASTA
09. 10
PL Wanda Kotik
BOB 
 NEMŠKA DOGA - RUMENA
09. 10
CZ Jan Čelakovský
BOB 
Sodniki po FCI skupini/pasmi
FCI Group 1
 ARDENSKI GOVEDAR
10. 10
CZ Miroslav Vaclavik
BOB 
 AVSTRALSKI GOVEDAR
10. 10
BR Fabio Amorim
BOB 
 AVSTRALSKI KELPI
10. 10
CZ Miroslav Vaclavik
BOB 
 AVSTRALSKI KRATKOREPI GOVEDAR
10. 10
CZ Miroslav Vaclavik
BOB 
 AVSTRALSKI OVČAR (Psice)
10. 10
HR Niksa Lemo
 AVSTRALSKI OVČAR
10. 10
DK Jørgen Hindse
BOB 
 BEAUCERON
10. 10
RS Vojislav Al-Daghistani
BOB 
 BERGAMSKI OVČAR
10. 10
IT Barbara Zanieri
BOB 
 BORDERSKI OVČAR (Vmesni, Odprti, Delovni, Vzreditelj, Prvaki) (Psice)
10. 10
SI Denis Kuzelj
 BORDERSKI OVČAR
10. 10
GB Jeff Horswell
BOB 
 BORDERSKI OVČAR (Mladiči, Najmlajši, Mladi, Veterani)
10. 10
TR Ümit Özkanal
 BRADATI ŠKOTSKI OVČAR
10. 10
SK R. Kanas
BOB 
 BRIARD - črn
10. 10
MK Sergei Volinets
BOB 
 BRIARD - rjav, siv
10. 10
MK Sergei Volinets
BOB 
 CHODSKI PES
10. 10
MK Sergei Volinets
BOB 
 ČEŠKOSLOVAŠKI VOLČJAK
10. 10
SK Vladimír Piskay
BOB 
 ČEŠKOSLOVAŠKI VOLČJAK (Psi)
10. 10
CZ Milan Krinke
 DOLGODLAKI PIRENEJSKI OVČAR s kratkodlakim gobcem
10. 10
CZ Miroslav Vaclavik
BOB 
 DOLGODLAKI PIRENEJSKI OVČAR z dolgodlakim gobcem
10. 10
CZ Miroslav Vaclavik
BOB 
 DOLGODLAKI ŠKOTSKI OVČAR (Psice)
10. 10
AU Timothy Thomas
 DOLGODLAKI ŠKOTSKI OVČAR
10. 10
SI Lidija Oklescen
BOB 
 FLANDRIJSKI GOVEDAR
10. 10
AZ Victor Lobakin
BOB 
 GROENANDEL-ČRNI DOLGODLAKI BELGIJSKI OVČAR
10. 10
SK Gabriela Ridarčíková
BOB 
 HRVAŠKI OVČAR
10. 10
HR Davor Javor
BOB 
 JUŽNORUSKI OVČAR
10. 10
BA Refet Hadžić
BOB 
 KATALONSKI OVČAR
10. 10
CZ Miroslav Vaclavik
BOB 
 KOMONDOR
10. 10
RO Csaba Zsolt Lokodi
BOB 
 KRATKODLAKI ŠKOTSKI OVČAR
10. 10
AZ Victor Lobakin
BOB 
 KUVAS
10. 10
RO Csaba Zsolt Lokodi
BOB 
 LAEKENOIS-RESASTI BELGIJSKI OVČAR
10. 10
SK Gabriela Ridarčíková
BOB 
 LANCASHIRSKI GOVEDAR
10. 10
CZ Miroslav Vaclavik
BOB 
 MALINOIS - KRATKODLAKI BELGIJSKI OVČAR
10. 10
BA Refet Hadžić
BOB 
 MALORŠKI OVČAR
10. 10
CZ Miroslav Vaclavik
BOB 
 MAREMSKO-ABRUŠKI OVČAR
10. 10
IT Barbara Zanieri
BOB 
 MINIATURNI AMERIŠKI OVČAR
10. 10
MK Sergei Volinets
BOB 
 MUDI
10. 10
RO Csaba Zsolt Lokodi
BOB 
 NEMŠKI OVČAR - dolgodlaki
10. 10
SI Katja Krajnc
BOB 
 NEMŠKI OVČAR - kratkodlaki
10. 10
RS Vojislav Al-Daghistani
BOB 
 NIZOZEMSKI OVČAR - dolgodlak
10. 10
MK Sergei Volinets
BOB 
 NIZOZEMSKI OVČAR - kratkodlak
10. 10
MK Sergei Volinets
BOB 
 NIZOZEMSKI OVČAR - resast
10. 10
MK Sergei Volinets
BOB 
 PIKARDIJSKI OVČAR
10. 10
CZ Miroslav Vaclavik
BOB 
 PODHALANSKI OVČAR
10. 10
AZ Victor Lobakin
BOB 
 POLJSKI NIŽINSKI OVČAR
10. 10
MK Mile Aleksoski
BOB 
 PORTUGALSKI OVČAR
10. 10
CZ Miroslav Vaclavik
BOB 
 PULI - bel
10. 10
MK Mile Aleksoski
BOB 
 PULI - ostalih barv
10. 10
MK Mile Aleksoski
BOB 
 PUMI
10. 10
RO Csaba Zsolt Lokodi
BOB 
 ROMUNSKI KARPATSKI OVČAR
10. 10
RO Csaba Zsolt Lokodi
BOB 
 ROMUNSKI OVČAR MIORITIK
10. 10
RO Csaba Zsolt Lokodi
BOB 
 SAARLOOSOV VOLČJAK
10. 10
MK Sergei Volinets
BOB 
 SCHAPENDOES
10. 10
CZ Miroslav Vaclavik
BOB 
 SLOVAŠKI ČUVAČ
10. 10
CZ Miroslav Vaclavik
BOB 
 STAROANGLEŠKI OVČAR-BOBTAIL
10. 10
HR Davor Javor
BOB 
 ŠETLANDSKI OVČAR
10. 10
CH Barbara Müller
BOB 
 ŠIPERKE
10. 10
HR Davor Javor
BOB 
 ŠVICARSKI BELI OVČARSKI PES
10. 10
BY Andrei Kisliakov
BOB 
 ŠVICARSKI BELI OVČARSKI PES (Psi)
10. 10
AZ Zaur Agabeyli
 TERVUEREN-DOLGODLAKI BELGIJSKI OVČAR
10. 10
SK Gabriela Ridarčíková
BOB 
 VALIŽANSKI OVČAR CARDIGAN
10. 10
EE Astrid Lundava
BOB 
 VALIŽANSKI OVČAR PEMBROKE
10. 10
PH Augusto Benedicto Santos III
BOB 
 VALIŽANSKI OVČAR PEMBROKE (Psi)
10. 10
DE Christofer Habig
FCI Group 2
 ALENTEJSKI PLANINSKI PES
11. 10
CZ Miroslav Vaclavik
BOB 
 ANATOLSKI PASTIRSKI PES
11. 10
CZ Miroslav Vaclavik
BOB 
 ANGLEŠKI BULDOG (Vmesni, Odprti, Delovni, Vzreditelj, Prvaki) (Psi)
11. 10
CY Savvas Hadjisavvas
 ANGLEŠKI BULDOG
11. 10
IE Marie Thorpe
BOB 
 ANGLEŠKI BULDOG (Mladiči, Najmlajši, Mladi, Veterani)
11. 10
PL Janusz Opara
 APPENZELERSKI PLANŠARSKI PES
11. 10
SM Enrico Drudi
BOB 
 ARGENTINSKA DOGA
11. 10
RS Aleksandar GAVRILOVIĆ
BOB 
 ATLAŠKI OVČAR
11. 10
MK Sergei Volinets
BOB 
 AVSTRIJSKI PINČ
11. 10
AT Michael Dr. Kreiner
BOB 
 AZORSKI GOVEDAR
11. 10
CZ Miroslav Vaclavik
BOB 
 BERNSKI PLANŠARSKI PES
11. 10
FR Jean-Jaques Dupas
BOB 
 BERNSKI PLANŠARSKI PES (Vmesni, Odprti, Delovni, Vzreditelj, Prvaki) (Psice)
11. 10
SK Gabriela Ridarčíková
 BERNSKI PLANŠARSKI PES (Mladiči, Najmlajši, Mladi, Veterani)
11. 10
RS Vojislav Al-Daghistani
 BORDOJSKA DOGA
11. 10
RO Cristian Stefanescu
BOB 
 BRAZILSKA FILA
11. 10
BR Fabio Amorim
BOB 
 BROHOLMER
11. 10
MK Sergei Volinets
BOB 
 BULMASTIF
11. 10
RU Revaz Khomasurindze
BOB 
 BULMASTIF (Psice)
11. 10
BY Andrei Kisliakov
 CANE CORSO
11. 10
HR Niksa Lemo
BOB 
 CANE CORSO (Vmesni, Odprti, Delovni, Vzreditelj, Prvaki) (Psice)
11. 10
IT Pietro Paolo Condo'
 CANE CORSO (Mladiči, Najmlajši, Mladi, Veterani)
11. 10
UA Vitaliy Belskyy
 CAO DE GADO TRANSMONTANO
09. 10
SE Hans Almgren
BOB 
 ČRNI RUSKI TERIER (Psi)
11. 10
LV Vija Klucniece
 ČRNI RUSKI TERIER
11. 10
LT Ramune Kazlauskaite
BOB 
 DANSKO ŠVEDSKI KMEČKI PES
11. 10
CZ Miroslav Vaclavik
BOB 
 DOBERMAN - črn z ožigi (Psi)
11. 10
HR Mirjana Krstic-Arbanas
 DOBERMAN - črn z ožigi
11. 10
AT Günther Ehrenreich
BOB 
 DOBERMAN - rjav (Psi)
11. 10
HR Mirjana Krstic-Arbanas
 DOBERMAN - rjav
11. 10
AT Günther Ehrenreich
BOB 
 DOLGODLAKI BERNARDINEC
11. 10
DK Jørgen Hindse
BOB 
 ENTLEBUŠKI PLANŠARSKI PES
11. 10
EE Astrid Lundava
BOB 
 HOVAWART
11. 10
SI Dusica Bucer
BOB 
 KANARSKA DOGA
11. 10
ES Martín Baskaran
BOB 
 KAVKAŠKI OVČAR
11. 10
UA Georgiy Onishchenko
BOB 
 KRAŠKI OVČAR
11. 10
SI Miroslav Zidar
BOB 
 KRAŠKI OVČAR (Psice)
11. 10
SI Jelka Simcic
 KRATKODLAKI BERNARDINEC
11. 10
DK Jørgen Hindse
BOB 
 LANDSEER
11. 10
CZ Miroslav Vaclavik
BOB 
 LEONBERŽAN
11. 10
EE Helen Tonkson
BOB 
 MALORŠKI MASTIF
11. 10
ES Martín Baskaran
BOB 
 MASTIF
11. 10
DE Christofer Habig
BOB 
 NEAPELJSKI MASTIF
11. 10
IT Massimo Inzoli
BOB 
 NEMŠKA DOGA - ČRNA (Psi)
11. 10
IT Barbara Zanieri
 NEMŠKA DOGA - ČRNA
11. 10
PT João Vasco Poças
BOB 
 NEMŠKA DOGA - HARLEKIN (Psi)
11. 10
IT Barbara Zanieri
 NEMŠKA DOGA - HARLEKIN
11. 10
PT João Vasco Poças
BOB 
 NEMŠKA DOGA - MODRA
11. 10
SI Igor Rac
BOB 
 NEMŠKA DOGA - PROGASTA
11. 10
CZ Milan Krinke
BOB 
 NEMŠKA DOGA - RUMENA
11. 10
CZ Milan Krinke
BOB 
 NEMŠKI BOKSER - progast
11. 10
ES Rafael Malo Alcrudo
BOB 
 NEMŠKI BOKSER - progast (Psice)
11. 10
IT Fabrizio La Rocca
 NEMŠKI BOKSER - rumen
11. 10
ES Rafael Malo Alcrudo
BOB 
 NEMŠKI BOKSER - rumen (Psice)
11. 10
IT Fabrizio La Rocca
 NEMŠKI PINČ
11. 10
AT Michael Dr. Kreiner
BOB 
 NOVOFUNDLANDEC - belo črn
11. 10
ES Maite Gonzalbo Lorenzo
BOB 
 NOVOFUNDLANDEC - črn
11. 10
ES Maite Gonzalbo Lorenzo
BOB 
 NOVOFUNDLANDEC - rjav
11. 10
ES Maite Gonzalbo Lorenzo
BOB 
 OPIČJI PINČ
11. 10
IE Cathy Delmar
BOB 
 PASTIRSKI PES TORNJAK
11. 10
MK Mile Aleksoski
BOB 
 PIRENEJSKI MASTIF
11. 10
ES Martín Baskaran
BOB 
 PIRENEJSKI PLANINSKI PES
11. 10
IT Massimo Inzoli
BOB 
 PORTUGALSKI PASTIRSKI PES ESTRELA - dolgodlaki
11. 10
CZ Miroslav Vaclavik
BOB 
 PORTUGALSKI PASTIRSKI PES ESTRELA - kratkodlaki
11. 10
CZ Miroslav Vaclavik
BOB 
 PORTUGALSKI PES CASTRO LABOREIRO
11. 10
CZ Miroslav Vaclavik
BOB 
 PRITLIKAVI PINČ
11. 10
AZ Zaur Agabeyli
BOB 
 PRITLIKAVI PINČ (Psice)
11. 10
IE Cathy Delmar
 PRITLIKAVI ŠNAVCER - beli
11. 10
IT Francesco Cochetti
BOB 
 PRITLIKAVI ŠNAVCER - črn (Psi)
11. 10
HR Bojan Matakovic
 PRITLIKAVI ŠNAVCER - črn
11. 10
HU Andras Korozs
BOB 
 PRITLIKAVI ŠNAVCER - črno srebrn
11. 10
IE Sean Delmar
BOB 
 PRITLIKAVI ŠNAVCER - črno srebrn (Psice)
11. 10
RS Jovanovic Nemanja
 PRITLIKAVI ŠNAVCER - poper sol
11. 10
NL Gerard Jipping
BOB 
 ROMUNSKI BUKOVINSKI OVČAR
11. 10
MK Sergei Volinets
BOB 
 ROTTWEILER
11. 10
BA Refet Hadžić
BOB 
 ROTTWEILER (Mladiči, Najmlajši, Mladi, Veterani)
11. 10
SI Elizabeta Kosuta Arcon
 SMOUSHOUND
11. 10
CZ Miroslav Vaclavik
BOB 
 SREDNJEAZIJSKA OVČARKA
11. 10
RU Yulia Ovsyannikova
BOB 
 SREDNJI ŠNAVCER - poper sol
11. 10
DE Hans-Erhard Grüttner
BOB 
 SREDNJI ŠNAVCER - črn
11. 10
SI Zeljka Fon Zidar
BOB 
 ŠAR PEJ
11. 10
PE Ilaria Biondi De Ciabatti
BOB 
 ŠARPLANINEC
11. 10
MK Mile Aleksoski
BOB 
 ŠPANSKI MASTIF
11. 10
ES Martín Baskaran
BOB 
 TIBETANSKI MASTIF
11. 10
RO Petru Muntean
BOB 
 TOSA
11. 10
SM Enrico Drudi
BOB 
 URUGVAJSKI CIMMARON
11. 10
CZ Miroslav Vaclavik
BOB 
 VELIKI ŠNAVCER - črn
11. 10
GR Stelios Makaritis
BOB 
 VELIKI ŠNAVCER - poper sol
11. 10
EE Astrid Lundava
BOB 
 VELIKI ŠVICARSKI PLANŠARSKI PES
11. 10
MK Sergei Volinets
BOB 
FCI Group 3
 AIREDALSKI TERIER
09. 10
FI Kari Järvinen
BOB 
 AMERIŠKI STAFFORDSHIRSKI TERIER
09. 10
SE Dan Ericsson
BOB 
 AMERIŠKI STAFFORDSHIRSKI TERIER (Vmesni, Odprti, Delovni, Vzreditelj, Prvaki) (Psice)
09. 10
EE Helen Tonkson
 AMERIŠKI STAFFORDSHIRSKI TERIER (Mladiči, Najmlajši, Mladi, Veterani)
09. 10
SK R. Kanas
 AVSTRALSKI SVILNATI TERIER
09. 10
HR Mirjana Krstic-Arbanas
BOB 
 AVSTRALSKI TERIER
09. 10
HR Mirjana Krstic-Arbanas
BOB 
 BEDLINGTONSKI TERIER
09. 10
IE Cathy Delmar
BOB 
 BORDERSKI TERIER
09. 10
GB Frank Kane
BOB 
 BRAZILSKI TERIER
09. 10
BR Fabio Amorim
BOB 
 BULTERIER
09. 10
IT Massimo Inzoli
BOB 
 CAIRNSKI TERIER
09. 10
IE Cathy Delmar
BOB 
 ČEŠKI TERIER
09. 10
SI Gregor Namestnik
BOB 
 DANDIE DINMONTOV TERIER
09. 10
JP Satoshi Bessho
BOB 
 IRSKI TERIER
09. 10
SI Branislav Rajic
BOB 
 JAPONSKI TERIER
09. 10
JP Satoshi Bessho
BOB 
 KERRYJSKI MODRI TERIER
09. 10
RO Csaba Zsolt Lokodi
BOB 
 KRATKODLAKI FOKSTERIER
09. 10
RO Csaba Zsolt Lokodi
BOB 
 LAKELANDSKI TERIER
09. 10
TH Wanida Busakornunt
BOB 
 MANCHESTERSKI TERIER
09. 10
JP Satoshi Bessho
BOB 
 MEHKODLAKI PŠENIČNI TERIER
09. 10
SI Branislav Rajic
BOB 
 NEMŠKI LOVSKI TERIER
09. 10
SI Tomaz Burazer
BOB 
 NORFOLŠKI TERIER
09. 10
TH Wanida Busakornunt
BOB 
 NORWIŠKI TERIER
09. 10
TH Wanida Busakornunt
BOB 
 PRITLIKAVNI BULTERIER
09. 10
HR Bojan Matakovic
BOB 
 RESASTI FOKSTERIER
09. 10
BR Fabio Amorim
BOB 
 SEALYHAMSKI TERIER
09. 10
SI Gregor Namestnik
BOB 
 SKYE TERIER
09. 10
FI Kari Järvinen
BOB 
 STAFFORDSHIRSKI BULTERIER
09. 10
GB Paul Stanway
BOB 
 STAFFORDSHIRSKI BULTERIER (Psice)
09. 10
GB Pete Hopgood
 ŠKOTSKI TERIER
09. 10
RS Jovanovic Nemanja
BOB 
 TERIER GLEN OF IMAAL
09. 10
SI Branislav Rajic
BOB 
 TERIER JACK RUSSEL (Vmesni, Odprti, Delovni, Vzreditelj, Prvaki) (Psi)
09. 10
SE Hans Almgren
 TERIER JACK RUSSEL
09. 10
HU Andras Korozs
BOB 
 TERIER JACK RUSSEL (Mladiči, Najmlajši, Mladi, Veterani)
09. 10
ME Igor Vyguzev
 TERIER PARSON RUSSELL
09. 10
DE Hans-Erhard Grüttner
BOB 
 TOY TERIER
09. 10
HR Mirjana Krstic-Arbanas
BOB 
 VALIŽANSKI TERIER
09. 10
DE Hans-Erhard Grüttner
BOB 
 YORKSHIRSKI TERIER
09. 10
MX Juan Luis Martinez Gutiérrez
BOB 
 YORKSHIRSKI TERIER (Psice)
09. 10
PH Maribel Sy
 ZAHODNOVIŠAVSKI BELI TERIER (Psi)
09. 10
SI Tina Sterguljc Krusic
 ZAHODNOVIŠAVSKI BELI TERIER
09. 10
SI Brigita Kremser
BOB 
FCI Group 4
 DOLGODLAKI JAZBEČAR
11. 10
HU György Tesics
BOB 
 DOLGODLAKI KUNČJI JAZBEČAR
11. 10
HU György Tesics
BOB 
 DOLGODLAKI PRITLIKAVI JAZBEČAR
11. 10
FI Zidy Munsterhielm-Ehnberg
BOB 
 KRATKODLAKI JAZBEČAR
11. 10
HR Tino Pehar
BOB 
 KRATKODLAKI JAZBEČAR (Mladiči, Najmlajši, Mladi, Veterani)
11. 10
FI Perttu Ståhlberg
 KRATKODLAKI KUNČJI JAZBEČAR
11. 10
BE Jean-François Vanaken
BOB 
 KRATKODLAKI PRITLIKAVI JAZBEČAR
11. 10
HR Nikola Smolic
BOB 
 RESASTI JAZBEČAR
11. 10
ES Jose Miguel Doval Sanchez
BOB 
 RESASTI KUNČJI JAZBEČAR
11. 10
FI Perttu Ståhlberg
BOB 
 RESASTI PRITLIKAVI JAZBEČAR
11. 10
SE Dimitros Antonopoulos
BOB 
FCI Group 5
 AKITA
10. 10
JP S. Ishimaru
BOB 
 AKITA (Psice)
10. 10
PT Catarina Osorio De Castro
 ALJAŠKI MALAMUT
10. 10
NL Gerard Jipping
BOB 
 AMERIŠKI AKITA (Psi)
10. 10
IE Sean Delmar
 AMERIŠKI AKITA
10. 10
GB Frank Kane
BOB 
 BASENJI
10. 10
PL Janusz Opara
BOB 
 BASENJI (Psice)
10. 10
SI Marija Kavcic
 CIRNECO DELL'ETNA
10. 10
SI Barbka Novak
BOB 
 ČOV-ČOV
10. 10
NL Rony Doedijns
BOB 
 EVRAZIJEC
10. 10
SI Mag. Maja Korosec
BOB 
 FARAONSKI PES
10. 10
SI Barbka Novak
BOB 
 FINSKI ŠPIC
10. 10
NO Eli-Marie Klepp
BOB 
 GROENLANDENEC
10. 10
NO Eli-Marie Klepp
BOB 
 HOKADIO
10. 10
TH Wanida Busakornunt
BOB 
 IBIŠKI PODENGO - kratkodlaki
10. 10
SI Boris Baic
BOB 
 IBIŠKI PODENGO - resasti
10. 10
SI Boris Baic
BOB 
 ISLANDEC
10. 10
NO Eli-Marie Klepp
BOB 
 ITALIJANSKI ŠPIC
10. 10
PE Ilaria Biondi De Ciabatti
BOB 
 JAKUTSKA LAJKA
10. 10
RU Yulia Ovsyannikova
BOB 
 JAMTLANDSKI PES
10. 10
NO Eli-Marie Klepp
BOB 
 JAPONSKI ŠPIC
10. 10
TH Wanida Busakornunt
BOB 
 KAI
10. 10
TH Wanida Busakornunt
BOB 
 KANAANSKI PES
10. 10
SI Boris Baic
BOB 
 KANADSKI ESKIMO
10. 10
SI Barbka Novak
BOB 
 KANARSKI PODENGO
10. 10
SI Barbka Novak
BOB 
 KARELIJSKI MEDVEDAR
10. 10
NO Eli-Marie Klepp
BOB 
 KINTAMANI-BALIJSKI PES
10. 10
TH Wanida Busakornunt
BOB 
 KIŠU
10. 10
TH Wanida Busakornunt
BOB 
 KOREJSKI JINDO PES
10. 10
TH Wanida Busakornunt
BOB 
 LAPONEC
10. 10
NO Eli-Marie Klepp
BOB 
 LAPONSKOFINSKI OVČAR
10. 10
NO Eli-Marie Klepp
BOB 
 LUNDEHUND
10. 10
NO Eli-Marie Klepp
BOB 
 MALI NEMŠKI ŠPIC - bel
10. 10
SI Mag. Maja Korosec
BOB 
 MALI NEMŠKI ŠPIC - druge barve
10. 10
SI Darko Korosec
BOB 
 MALI NEMŠKI ŠPIC - rjav ali črn
10. 10
SI Mag. Maja Korosec
BOB 
 MEHIŠKI GOLI PES - mali
10. 10
MX Juan Luis Martinez Gutiérrez
BOB 
 MEHIŠKI GOLI PES - srednji
10. 10
MX Juan Luis Martinez Gutiérrez
BOB 
 MEHIŠKI GOLI PES - veliki
10. 10
MX Juan Luis Martinez Gutiérrez
BOB 
 NEMŠKI VOLČJI ŠPIC
10. 10
BR Fabio Amorim
BOB 
 NORBOTTENSKI ŠPIC
10. 10
NO Eli-Marie Klepp
BOB 
 NORVEŠKI ČRNI LOSOVEC
10. 10
NO Eli-Marie Klepp
BOB 
 NORVEŠKI SIVI LOSOVEC
10. 10
NO Eli-Marie Klepp
BOB 
 NORVEŠKI ŠPIC
10. 10
NO Eli-Marie Klepp
BOB 
 PERUJSKI GOLI PES - mali
10. 10
PE Ilaria Biondi De Ciabatti
BOB 
 PERUJSKI GOLI PES - srednji
10. 10
PE Ilaria Biondi De Ciabatti
BOB 
 PERUJSKI GOLI PES - veliki
10. 10
PE Ilaria Biondi De Ciabatti
BOB 
 PORTUGALSKI PODENGO - mali kratkodlaki
10. 10
SI Boris Baic
BOB 
 PORTUGALSKI PODENGO - mali resasti
10. 10
SI Boris Baic
BOB 
 PORTUGALSKI PODENGO - srednji kratkodlaki
10. 10
SI Boris Baic
BOB 
 PORTUGALSKI PODENGO - srednji resasti
10. 10
SI Boris Baic
BOB 
 PORTUGALSKI PODENGO - veliki kratkodlaki
10. 10
SI Boris Baic
BOB 
 PORTUGALSKI PODENGO - veliki resasti
10. 10
SI Boris Baic
BOB 
 PRITLIKAVI NEMŠKI ŠPIC
10. 10
HU Tamas Jakkel
BOB 
 PRITLIKAVI NEMŠKI ŠPIC (Psice)
10. 10
SE Dan Ericsson
 RUSKOEVROPSKA LAJKA
10. 10
RU Yulia Ovsyannikova
BOB 
 SAMOJED
10. 10
UA Georgiy Onishchenko
BOB 
 SAMOJED (Psice)
10. 10
RU Yulia Ovsyannikova
 SIBIRSKI HUSKY (Vmesni, Odprti, Delovni, Vzreditelj, Prvaki) (Psi)
10. 10
ES Rafael Malo Alcrudo
 SIBIRSKI HUSKY
10. 10
ME Sanja VRETENIČIĆ
BOB 
 SIBIRSKI HUSKY (Mladiči, Najmlajši, Mladi, Veterani)
10. 10
SM Enrico Drudi
 SREDNJI NEMŠKI ŠPIC - druge barve
10. 10
SI Anfreij KOČAR
BOB 
 SREDNJI NEMŠKI ŠPIC - bel
10. 10
SI Anfreij KOČAR
BOB 
 SREDNJI NEMŠKI ŠPIC - rjav ali črn
10. 10
SI Anfreij KOČAR
BOB 
 ŠIBA
10. 10
HR Jasna Matejcic
BOB 
 ŠIKOKU
10. 10
TH Wanida Busakornunt
BOB