mladiči / Minor Puppy (4 – 6 m) | Robert Bandelj (SI) |
najmlajši / Puppies (6 – 9 m) | Ljiljana Štajduhar (HR) |
pari / Braces | Robert Bandelj (SI) |
vzrejne skupine / Breeding groups | Ljiljana Štajduhar (HR) |
veterani / Veterans | Miodrag Mile Nikić (RS) |
najlepši kraški ovčar / Best Karst Shepherd Dog | Tina Sterguljc (SI) |
najlepši mladi / Junior Best in Show | Denis Kuzelj (SI) |
najlepši pes lovskih pasem / Best dog of hunting breed | Ümit Özkanal (TR) |
mladi zmagovalec FCI nepriznanih pasem / FCI unrecognizable breeds junior winner | Denis Kuzelj (SI) |
zmagovalec FCI nepriznanih pasem / FCI unrecognizable breeds winner | Ümit Özkanal (TR) |
FCI 1 | Miodrag Mile Nikić (RS) |
FCI 2 | Tina Sterguljc (SI) |
FCI 3 | Robert Bandelj (SI) |
FCI 4 | Denis Kuzelj (SI) |
FCI 5 | Ümit Özkanal (TR) |
FCI 6 | Denis Kuzelj (SI) |
FCI 7 | Robert Bandelj (SI) |
FCI 8 | Ümit Özkanal (TR) |
FCI 9 | Ljiljana Štajduhar (HR) |
FCI 10 | Denis Kuzelj (SI) |
izbor najlepših psov razstave / Best in Show | Ümit Özkanal (TR) |
mladiči / Minor Puppy (4 – 6 m) | Miodrag Mile Nikić (RS) |
najmlajši / Puppies (6 – 9 m) | Mirja Lapanja (SI) |
pari / Braces | Miodrag Mile Nikić (RS) |
vzrejne skupine / Breeding groups | Urša Medvedšek (SI) |
veterani / Veterans | Tina Sterguljc (SI) |
najlepši kraški ovčar / Best Karst Shepherd Dog | Mirja Lapanja (SI) |
najlepši mladi / Junior Best in Show | Ümit Özkanal (TR) |
najlepši pes lovskih pasem / Best dog of hunting breed | Denis Kuzelj (SI) |
mladi zmagovalec FCI nepriznanih pasem / FCI unrecognizable breeds junior winner | Ümit Özkanal (TR) |
zmagovalec FCI nepriznanih pasem / FCI unrecognizable breeds winner | Denis Kuzelj (SI) |
FCI 1 | Urša Medvedšek (SI) |
FCI 2 | Miodrag Mile Nikić (RS) |
FCI 3 | Mirja Lapanja (SI) |
FCI 4 | Ümit Özkanal (TR) |
FCI 5 | Denis Kuzelj (SI) |
FCI 6 | Ümit Özkanal (TR) |
FCI 7 | Tina Sterguljc (SI) |
FCI 8 | Denis Kuzelj (SI) |
FCI 9 | Tina Sterguljc (SI) |
FCI 10 | Ümit Özkanal (TR) |
izbor najlepših psov razstave / Best in Show | Denis Kuzelj (SI) |
izbor najlepšega mladega psa obeh razstav CAC Vrbljene in CAC Barje / Supreme Junior Best in Show | Denis Kuzelj (SI) |
izbor najlepšega psa obeh razstav CAC Vrbljene in CAC Barje / Supreme Best in Show | Ümit Özkanal (TR) |